Cagliari vs Empoli
Posiadanie piłki
- Cagliari 50%
- Empoli 50%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
22
Scuffet
30
Pavoletti
28
Zappa
3
Goldaniga
4
Dossena
37
Azzi
14
Deiola
25
Suleman
16
Prati
9
Lapadula
10
Viola
25
Caprile
28
Cambiaghi
9
Caputo
24
Ebuehi
4
Walukiewicz
33
Luperto
13
Cacace
8
Kovalenko
5
Grassi
29
Maleh
27
Maldini
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Radunovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mancosu | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Hatzidiakos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Aresti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Oristanio | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Pereiro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Jankto | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Wieteska | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Petagna | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Obert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | Luvumbo | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 99 | Pardo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 22 | |
Scuffet | 0 | 0 | 31.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 30 | |
Pavoletti | 0 | 0 | 18.00 (56.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 28 | Zappa | 0 | 0 | 36.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | |
Goldaniga | 0 | 0 | 39.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | Dossena | 0 | 0 | 32.00 (50.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 37 | Azzi | 0 | 0 | 37.00 (68.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 14 | |
Deiola | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 25 | Suleman | 0 | 0 | 30.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 16 | Prati | 0 | 0 | 30.00 (70.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Lapadula | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | |
Viola | 0 | 0 | 27.00 (70.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Perisan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Shpendi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Gyasi | 0 | 0 | 13.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Marin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Cancellieri | 0 | 0 | 4.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Ranocchia | 0 | 0 | 13.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Bastoni | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Ismajili | 0 | 0 | 4.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | |
Baldanzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | Indragoli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | |
Berisha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 25 | |
Caprile | 0 | 0 | 36.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 28 | |
Cambiaghi | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Caputo | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 24 | |
Ebuehi | 0 | 0 | 58.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Walukiewicz | 0 | 0 | 42.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 33 | |
Luperto | 0 | 0 | 28.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 13 | |
Cacace | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Kovalenko | 0 | 0 | 28.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Grassi | 0 | 0 | 30.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 29 | |
Maleh | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | |
Maldini | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Cagliari - Empoli
Dru?yna Cagliari znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Cagliari od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Nie przegra?a meczu u siebie od 4 spotka?. Zawodnicy Cagliari w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Leonardo Pavoletti 4 goli, Sebastiao Luvumbo 3 goli, Nicolas Viola 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Leonardo Pavoletti 1 asyst, Sebastiao Luvumbo 2 asyst, Nicolas Viola 1 asyst.
W 17 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 0.94 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 58.82% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.35% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Cagliari nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Empoli znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 2 punktów. Empoli nie wygrali meczu od 5 spotka?. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Francesco Caputo 3 goli, Matteo Cancellieri 1 goli, Wiktor Kowalenko 1 goli. Zawodnicy , Matteo Cancellieri 2 asyst, Wiktor Kowalenko 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Cagliari, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 17 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 0.59 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 29.41% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Empoli nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Empoli wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Cagliari wygranych 5 meczów , Empoli wygra?a 10 spotka?, by?o 4 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 17 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Cagliari Empoli
Tabela ligowa tutaj




Serie A
0