Caen vs Saint-Etienne
Posiadanie piłki
- Caen 47%
- Saint-Etienne 53%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Samba
29
Genevois
14
Gradit
24
Djiku
21
Guilbert
4
Diomande
27
Crivelli
10
Fajr
7
Khaoui
13
Joseph
19
Tchokounte
16
Ruffier
4
Saliba
28
Subotic
5
Kolodziejczak
3
Polomat
8
Bennasser
6
M'Vila
21
Hamouma
7
Cabella
18
Nordin
27
Beric
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Genevois | 0 | 0 | 13.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Gradit | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Djiku | 0 | 0 | 53.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Guilbert | 0 | 0 | 28.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | |
Diomande | 0 | 0 | 44.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Crivelli | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fajr | 0 | 0 | 42.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Khaoui | 0 | 0 | 32.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Joseph | 0 | 0 | 8.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | Tchokounte | 0 | 0 | 15.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Zelazny | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Oniangue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Repas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Beauvue | 0 | 0 | 5.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Imorou | 0 | 0 | 15.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Deminguet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Zahary | 0 | 0 | 27.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 3 | Armougom | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Ninga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Ruffier | 0 | 0 | 13.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | Saliba | 0 | 0 | 37.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Subotic | 0 | 0 | 30.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Kolodziejczak | 0 | 0 | 48.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Polomat | 0 | 0 | 37.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Bennasser | 0 | 0 | 60.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
M'Vila | 0 | 0 | 58.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Hamouma | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Cabella | 0 | 0 | 41.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | Nordin | 0 | 0 | 25.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 27 | |
Beric | 0 | 0 | 11.00 (57.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 13 | Gueye | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Vada | 0 | 0 | 19.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Moulin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Ghezali | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Abi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Santos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Panos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Diony | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 10 | |
Khazri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 11 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Salibur | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Monnet-Paquet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Perrin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 26 | |
Debuchy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Caen - Saint-Etienne
Dru?yna Caen znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Od 10 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Rodrigue Casimir Ninga 5 goli, Enzo Crivelli 5 goli, Faycal Fajr 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Saint-Etienne. Zawodnicy Rodrigue Casimir Ninga 3 asyst, Enzo Crivelli 1 asyst, Faycal Fajr 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Saint-Etienne, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Z powodu zawieszenia Yoel Armougom, Rodrigue Casimir Ninga nie wybiegn? na boisko.
W 28 meczach zdobyli 23 bramek, co daje ?redni? 0.82 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 14 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 67.86% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Caen nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Saint-Etienne znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). Saint-Etienne w 5 ostatnich meczach zdoby?a 6 punktów. Saint-Etienne nie wygrali meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Saint-Etienne w Liga francuska to Wahbi Khazri 12 goli, Lois Diony 5 goli, Remy Cabella 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Wahbi Khazri 3 asyst, Lois Diony 1 asyst, Remy Cabella 2 asyst.
W Saint-Etienne nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Lois Diony, Gabriel Silva, Yannis Salibur, Kevin Monnet-Paquet, Loic Perrin.
Zawodnicy Wahbi Khazri, Mathieu Debuchy nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 28 meczach zdobyli 36 bramek, co daje ?redni? 1.29 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 46.43% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Saint-Etienne nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Saint-Etienne wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Caen wygranych 9 meczów , Saint-Etienne wygra?a 15 spotka?, by?o 2 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 16 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Caen Saint-Etienne
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
0

