Caen vs Bordeaux
Posiadanie piłki
- Caen 41%
- Bordeaux 59%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Vercoutre
21
Guilbert
29
Genevois
24
Djiku
22
Mbengue
13
Kouakou
10
Bennasser
25
Feret
11
Bessat
12
Rodelin
26
Santini
1
Costil
20
Sabaly
14
Toulalan
4
Jovanovic
21
Pellenard
19
Lerager
5
Otavio
13
Sankhare
7
Malcom
12
Preville
11
Kamano
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Vercoutre | 0 | 0 | 27.00 (59.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | |
Guilbert | 0 | 0 | 23.00 (69.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Genevois | 0 | 0 | 23.00 (73.90%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Djiku | 0 | 0 | 37.00 (59.50%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | Mbengue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 13 | |
Kouakou | 0 | 0 | 8.00 (87.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bennasser | 0 | 0 | 40.00 (82.50%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Feret | 0 | 0 | 48.00 (72.90%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Bessat | 0 | 0 | 14.00 (78.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 12 | |
Rodelin | 0 | 0 | 42.00 (76.20%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Santini | 0 | 0 | 26.00 (73.10%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Diomande | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Sankoh | 0 | 0 | 8.00 (87.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Delaplace | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Repas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
N'Kololo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Bazile | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Dabo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Costil | 0 | 0 | 27.00 (51.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Sabaly | 0 | 0 | 51.00 (70.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Toulalan | 0 | 0 | 55.00 (83.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Jovanovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Pellenard | 0 | 0 | 51.00 (72.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 19 | |
Lerager | 0 | 0 | 58.00 (75.90%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Otavio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Sankhare | 0 | 0 | 33.00 (84.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Malcom | 0 | 0 | 44.00 (79.60%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Preville | 0 | 0 | 38.00 (71.10%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Kamano | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Gajic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Mendy | 0 | 0 | 12.00 (66.70%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Plasil | 0 | 0 | 15.00 (86.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Cafu | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Vada | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Prior | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Youssouf | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 24 | |
Laborde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Caen - Bordeaux
Dru?yna Caen znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Od 2 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Ivan Santini 3 goli, Sylvio Ronny Rodelin 3 goli, Damien Da Silva 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Bordeaux. Zawodnicy Ivan Santini 1 asyst, Sylvio Ronny Rodelin 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Bordeaux, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 13 meczach zdobyli 9 bramek, co daje ?redni? 0.69 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 15.38% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 46.15% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Caen nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Bordeaux znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Bordeaux nie wygrali meczu od 6 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Bordeaux zdobyli: Malcom 5 goli, Younousse Sankhare 4 goli, Francois Kamano 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Malcom 4 asyst, Younousse Sankhare 1 asyst, Francois Kamano 4 asyst.
??cznie rozegrali 13 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 38.46% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 69.23% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Bordeaux nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.31 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Bordeaux. Ostatnie mecze obu dru?yn: 5 wygranych Caen, 6 wygranych Bordeaux, 5 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 11 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
1


