Cadiz vs Getafe
Posiadanie piłki
- Cadiz 45%
- Getafe 55%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Ledesma
21
Roger
16
Ramos
2
Zaldua
5
Chust
3
Jarque
15
Hernandez
27
Munoz
17
Escalante
4
Alcaraz
7
Sobrino
13
Soria
7
Mata
18
Angel
2
Djene
4
Alvarez
16
Rico
3
Angileri
12
Greenwood
25
Santiago
5
Milla
20
Maksimovic
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | |
Samassekou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Iglesias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Juanmi | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Ferreira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Ivi | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Gil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Mbaye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Machis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Guardiola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Carcelen | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Gomez | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Pires | 0 | 0 | 8.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Ledesma | 0 | 0 | 29.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 21 | |
Roger | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 16 | Ramos | 0 | 0 | 17.00 (59.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Zaldua | 0 | 0 | 27.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Chust | 0 | 0 | 43.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | |
Jarque | 0 | 0 | 32.00 (94.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | Hernandez | 0 | 0 | 25.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | |
Munoz | 0 | 0 | 34.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 17 | |
Escalante | 0 | 0 | 32.00 (63.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 4 | |
Alcaraz | 0 | 0 | 52.00 (90.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | |
Sobrino | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Daniel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Alena | 0 | 0 | 21.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Latasa | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Alderete | 0 | 0 | 34.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Moriba | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | Risco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Medenica | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Soria | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Mata | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 18 | |
Angel | 0 | 0 | 45.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 2 | |
Djene | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | |
Alvarez | 0 | 0 | 50.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 16 | |
Rico | 0 | 0 | 47.00 (72.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 3 | |
Angileri | 0 | 0 | 18.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 12 | |
Greenwood | 0 | 0 | 31.00 (84.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 25 | Santiago | 0 | 0 | 25.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 5 | Milla | 0 | 0 | 58.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 20 | |
Maksimovic | 0 | 0 | 22.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Cadiz - Getafe
Dru?yna Cadiz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Cadiz w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Christopher Ramos 5 goli, Darwin Machis 4 goli, Juanmi 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Christopher Ramos 1 asyst.
??cznie rozegrali 34 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 14 zako?czy?o si? remisem. 16 zostali pokonani. W 26.47% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.59% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Cadiz nie straci? bramki. W 14 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.68 na mecz
Dru?yna Getafe znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Od 2 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Borja Mayoral 15 goli, Mason Greenwood 8 goli, Jaime Mata 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Cadiz. Zawodnicy Borja Mayoral 1 asyst, Mason Greenwood 7 asyst, Jaime Mata 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Cadiz, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 34 meczach zdobyli 41 bramek, co daje ?redni? 1.21 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 13 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 41.18% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.59% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Getafe nie straci? bramki. W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Getafe. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Cadiz, 6 wygranych Getafe, 3 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 9 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 6 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
1