Burnley vs Fulham
Posiadanie piłki
- Burnley 45%
- Fulham 55%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Pope
2
Lowton
5
Tarkowski
28
Long
3
Taylor
7
Gudmundsson
18
Westwood
4
Cork
11
Mcneil
10
Barnes
19
Rodriguez
1
Areola
2
Tete
5
Andersen
16
Adarabioyo
34
Aina
15
Loftus-Cheek
21
Reed
18
Lemina
19
Lookman
27
Maja
14
Reid
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Pope | 0 | 0 | 22.00 (31.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Lowton | 0 | 0 | 31.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Tarkowski | 0 | 0 | 63.00 (63.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Long | 0 | 0 | 44.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Taylor | 0 | 0 | 44.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Gudmundsson | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Westwood | 0 | 0 | 51.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cork | 0 | 0 | 37.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Mcneil | 0 | 0 | 33.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Barnes | 0 | 0 | 17.00 (58.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 20.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 8 | |
Brownhill | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Brady | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Peacock-Farrell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Norris | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Bardsley | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Dunne | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 41 | Benson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Driscoll-Glennon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 46 | Mumbongo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 6 | |
Mee | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Wood | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Stephens | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Vydra | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Areola | 0 | 0 | 18.00 (38.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Tete | 0 | 0 | 44.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Andersen | 0 | 0 | 66.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Adarabioyo | 0 | 0 | 59.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Aina | 0 | 0 | 59.00 (69.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 15 | |
Loftus-Cheek | 0 | 0 | 24.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Reed | 0 | 0 | 60.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Lemina | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Lookman | 0 | 0 | 34.00 (76.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 27 | Maja | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Reid | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Hector | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Odoi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Rodak | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Ream | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Cavaleiro | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Onomah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Anguissa | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Kongolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Robinson | 0 | 0 | 9.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 9 | |
Mitrovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 10 | |
Cairney | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Burnley - Fulham
Team Burnley currently is on lower place in table (16 position). Burnley w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Od 2 meczów u siebie nie zaznali smaku wygranej. U siebie od 2 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Burnley w Premier League, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Chris Wood 4 goli, Ashley Barnes 2 goli, Ben Mee 2 goli.
??cznie rozegrali 23 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 11 zostali pokonani. W 30.43% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 47.83% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Burnley nie straci? bramki. W 6 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.74 na mecz
Dru?yna Fulham znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Nie przegra?a meczu na wyje?dzie od 5 spotka?. Czo?owi zawodnicy Fulham w Premier League to Bobby Reid 5 goli, Ademola Lookman 3 goli, Ivan Cavaleiro 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Ademola Lookman 3 asyst.
W Fulham nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Tom Cairney.
W 23 meczach zdobyli 19 bramek, co daje ?redni? 0.83 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 34.78% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 69.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Fulham nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Burnley wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Burnley wygranych 7 meczów , Fulham wygra?a 3 spotka?, by?o 2 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 11 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Burnley Fulham
Tabela ligowa tutaj




Premier League
1


