Brest vs Strasbourg
Posiadanie piłki
- Brest 38%
- Strasbourg 62%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
40
Bizot
17
Sima
19
Ajorque
7
Lala
5
Chardonnet
25
Cardinal
22
Haidara
45
Camara
6
Fernandes
8
Magnetti
9
Doumbia
14
Balde
21
Faivre
26
Pereira-Lage
1
Petrovic
14
Mara
7
Moreira
23
Sarr
4
Sow
22
Doue
5
Sylla
8
Mestanza
19
Diarra
15
Nanasi
6
Lemarechal
26
Bakwa
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Ndiaye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Castillo | 0 | 0 | 10.00 (64.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | Camblan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Zogbe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Coudert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Salah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 40 | |
Bizot | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Sima | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | |
Ajorque | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 7 | |
Lala | 0 | 0 | 38.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Chardonnet | 0 | 0 | 64.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 25 | Cardinal | 0 | 0 | 47.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
Haidara | 0 | 0 | 22.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 45 | |
Camara | 0 | 0 | 34.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | |
Fernandes | 0 | 0 | 13.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Magnetti | 0 | 0 | 18.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Doumbia | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 14 | Balde | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 21 | Faivre | 0 | 0 | 15.00 (87.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 26 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 10.00 (40.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | Diongu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Mwanga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Abonce | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Senaya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Johnsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Cissé | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Sebas | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Ouattara | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | |
Sobol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Petrovic | 0 | 0 | 59.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 14 | |
Mara | 0 | 0 | 9.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 7 | Moreira | 0 | 0 | 50.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 23 | Sarr | 0 | 0 | 81.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Sow | 0 | 0 | 114.00 (95.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Doue | 0 | 0 | 65.00 (85.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Sylla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | Mestanza | 0 | 0 | 45.00 (84.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | |
Diarra | 0 | 0 | 54.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 15 | |
Nanasi | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 6 | |
Lemarechal | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 26 | Bakwa | 0 | 0 | 45.00 (78.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Brest - Strasbourg
Dru?yna Brest znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Brest od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Strasbourg najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Romain Del Castillo 3 goli, Ludovic Ajorque 3 goli, Mama Samba Balde 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Brest. Najwi?cej bramek wypracowa?: Romain Del Castillo 2 asyst, Mama Samba Balde 1 asyst.
??cznie rozegrali 12 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 58.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 91.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Brest nie straci? bramki. W 6 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.33 na mecz
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Alejandro Mestanza 5 goli, Nanasi 3 goli, Emegha 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Brest. Zawodnicy , Nanasi 2 asyst, Emegha 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Brest, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 12 meczach zdobyli 21 bramek, co daje ?redni? 1.75 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 91.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Strasbourg wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Brest wygranych 4 meczów , Strasbourg wygra?a 7 spotka?, by?o 6 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Brest Strasbourg
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
3