Brest vs Rennes
Posiadanie piłki
- Brest 41%
- Rennes 59%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Larsonneur
20
Gabriel
5
Chardonnet
23
Herelle
18
Perraud
9
Honorat
7
Belkebla
8
Lasne
15
Mounie
14
Cardona
21
Faivre
1
Salin
27
Traore
4
Nyamsi
6
Aguerd
31
Truffert
15
Nzonzi
18
Doku
10
Camavinga
8
Grenier
14
Bourigeaud
7
Terrier
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | Larsonneur | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Gabriel | 0 | 0 | 50.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Chardonnet | 0 | 0 | 63.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Herelle | 0 | 0 | 59.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Perraud | 0 | 0 | 31.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 9 | |
Honorat | 0 | 0 | 27.00 (66.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Belkebla | 0 | 0 | 47.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lasne | 0 | 0 | 49.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Mounie | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 6.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 14 | |
Cardona | 0 | 0 | 11.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Faivre | 0 | 0 | 30.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 0 | |
Hassen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Duverne | 0 | 0 | 9.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Brassier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Lucas | 0 | 0 | 14.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Charbonnier | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Battocchio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Philippoteaux | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Magnetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 17 | |
Bain | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Salin | 0 | 0 | 36.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 66.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Nyamsi | 0 | 0 | 72.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Aguerd | 0 | 0 | 80.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Truffert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 15 | |
Nzonzi | 0 | 0 | 100.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Doku | 0 | 0 | 41.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 10 | Camavinga | 0 | 0 | 62.00 (90.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 61.00 (85.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 48.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Terrier | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Dalbert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Gomis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Maouassa | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Gboho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Assignon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Soppy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Guirassy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rugani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Brest - Rennes
Dru?yna Brest znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 5 meczów. Dla obrony Rennes najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Steve Mounie 5 goli, Franck Honorat 5 goli, Romain Faivre 4 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Brest. Najwi?cej bramek wypracowa?: Steve Mounie 3 asyst, Franck Honorat 2 asyst, Romain Faivre 3 asyst.
??cznie rozegrali 19 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 73.68% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 89.47% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Brest nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.58 na mecz
Dru?yna Rennes zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 11 punktów. Rennes nie wygrali meczu od 2 spotka?. Nie przegra?a meczu od 6 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Adrien Hunou 4 goli, Damien Da Silva 4 goli, Benjamin Bourigeaud 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Benjamin Bourigeaud 3 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Serhou Guirassy, Faitout Maouassa, Flavien Tait, Daniele Rugani.
W 19 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 1.47 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 57.89% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.95% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Rennes nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Brest, 11 wygranych Rennes, 5 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 12 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
1


