Brest vs Le Havre
Posiadanie piłki
- Brest 53%
- Le Havre 47%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
40
Bizot
19
Ajorque
17
Sima
7
Lala
5
Chardonnet
3
Ndiaye
22
Haidara
45
Camara
8
Magnetti
6
Fernandes
14
Balde
9
Doumbia
26
Pereira-Lage
30
Desmas
45
Soumare
10
Casimir
46
Housni
4
Lloris
6
Kinkoue
93
Sangante
94
Toure
27
Operi
19
Ndiaye
5
Targhalline
7
Nego
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | |
Castillo | 0 | 0 | 14.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Zogbe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 41.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | Faivre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Cardinal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | Coudert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Salah | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Coulibaly | 0 | 0 | 28.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 40 | |
Bizot | 0 | 0 | 28.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | |
Ajorque | 0 | 0 | 26.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | Sima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 7 | |
Lala | 0 | 0 | 56.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Chardonnet | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | Ndiaye | 0 | 0 | 30.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
Haidara | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 45 | |
Camara | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Magnetti | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Fernandes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 14 | Balde | 0 | 0 | 10.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 9 | Doumbia | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 26 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 12.00 (58.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Gorgelin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Kechta | 0 | 0 | 9.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Sabbi | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Kuzyaev | 0 | 0 | 22.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Zouaoui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Joujou | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Salmier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Grandsir | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Pembele | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | Desmas | 0 | 0 | 26.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 45 | Soumare | 0 | 0 | 24.00 (46.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 10 | Casimir | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 46 | Housni | 0 | 0 | 20.00 (55.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | |
Lloris | 0 | 0 | 30.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 6 | Kinkoue | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 93 | Sangante | 0 | 0 | 41.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 94 | |
Toure | 0 | 0 | 31.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | Operi | 0 | 0 | 33.00 (64.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | Ndiaye | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Targhalline | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | Nego | 0 | 0 | 32.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Brest - Le Havre
Team Brest currently is on lower place in table (15 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 2 meczów. Dla obrony Le Havre najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Romain Del Castillo 2 goli, Mahdi Camara 2 goli, Kenny Lala 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Brest. Najwi?cej bramek wypracowa?: Romain Del Castillo 1 asyst.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Brest nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.33 na mecz
Dru?yna Le Havre znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Abdoulaye Toure 2 goli, Daler Kuzyaev 1 goli, Gautier Lloris 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Brest. Zawodnicy Abdoulaye Toure 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Brest, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 6 meczach zdobyli 7 bramek, co daje ?redni? 1.17 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Le Havre nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Brest wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Brest wygranych 11 meczów , Le Havre wygra?a 5 spotka?, by?o 10 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 14 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Brest Le Havre
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2