Brentford vs Wolverhampton Wanderers
Posiadanie piłki
- Brentford 50%
- Wolverhampton Wanderers 50%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Kelleher
9
Rodrigues
33
Kayode
4
Berg
22
Collins
23
Lewis-Potter
6
Henderson
19
Ouattara
8
Jensen
24
Damsgaard
7
Schade
1
Sa
31
Johnstone
9
Armstrong
37
KrejÄÃ
4
Bueno
15
Mosquera
3
Bueno
8
Gomes
7
Gardies
38
Tchatchoua
8
Pied
36
Mane
27
Bellegarde
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | |
Pinnock | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Nelson | 0 | 0 | 2.00 (%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Valdimarsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Yarmolyuk | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Ajer | 0 | 0 | 13.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 45 | Donovan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 47 | Furo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 48 | Bentt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 49 | Shield | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Kelleher | 0 | 0 | 39.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Rodrigues | 0 | 0 | 14.00 (67.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 33 | Kayode | 0 | 0 | 43.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Berg | 0 | 0 | 56.00 (94.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 22 | |
Collins | 0 | 0 | 53.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 23 | |
Lewis-Potter | 0 | 0 | 40.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Henderson | 0 | 0 | 52.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 19 | |
Ouattara | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 8 | |
Jensen | 0 | 0 | 37.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 24 | |
Damsgaard | 0 | 0 | 39.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Schade | 0 | 0 | 19.00 (44.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Doherty | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Wolfe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Hwang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Arokodare | 0 | 0 | 6.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Lima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Gomes | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Gomes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Bentley | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 47 | |
Gomes | 0 | 0 | 18.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Sa | 0 | 0 | 37.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Johnstone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Armstrong | 0 | 0 | 14.00 (67.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 37 | KrejÄÃ | 0 | 0 | 58.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Bueno | 0 | 0 | 52.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 15 | |
Mosquera | 0 | 0 | 52.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | |
Bueno | 0 | 0 | 29.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Gomes | 0 | 0 | 45.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | Gardies | 0 | 0 | 46.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 38 | Tchatchoua | 0 | 0 | 28.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Pied | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 36 | Mane | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | |
Bellegarde | 0 | 0 | 29.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Brentford - Wolverhampton Wanderers
Dru?yna Brentford znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Brentford w 5 ostatnich meczach zdoby?a 8 punktów. Brentford od 3 spotka? u siebie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Zawodnicy Brentford w Premier League z najwi?ksz? liczb? bramek: Nascimento Rodrigues 18 goli, Kevin Schade 7 goli, Dango Faissal Ouattara 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Nascimento Rodrigues 1 asyst, Kevin Schade 3 asyst, Dango Faissal Ouattara 2 asyst.
W 29 meczach zdobyli 44 bramek, co daje ?redni? 1.52 goli na mecz. 13 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 48.28% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.76% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Brentford nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Wolverhampton Wanderers znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Rodrigo Gomes 3 goli, Hee-Chan Hwang 2 goli, Santiago Bueno 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Brentford. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Hee-Chan Hwang 1 asyst, Santiago Bueno 1 asyst.
W 30 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 0.73 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 20 pora?ek. W 43.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Wolverhampton Wanderers. Ostatnie mecze obu dru?yn: 7 wygranych Brentford, 9 wygranych Wolverhampton Wanderers, 5 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 19 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 10 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Premier League
2