Braga vs Nacional
Posiadanie piłki
- Braga 55%
- Nacional 45%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
91
Hornicek
9
Ouazzani
39
Fran
2
Gomez
15
Oliveira
15
Siakam-Tchokoten
26
Arrey-Mbi
55
Rodrigues
8
Moutinho
29
Gorby
11
Fernandes
21
Horta
20
Gharbi
37
Franca
71
Yamada
17
Penha
99
Dudu
5
Gomes
70
Appiah
38
Cardoso
4
Rocha
22
Simojoki
8
Costa
27
Soumaré
88
Mazariegos
10
Esteves
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Bambu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Racic | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Sa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Ferreira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Marin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 50 | Rodrigues | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 59 | Said | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | Aguilera | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 80 | Gonçalves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 91 | Hornicek | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Ouazzani | 0 | 0 | 10.00 (40.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 39 | Fran | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | Gomez | 0 | 0 | 41.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | |
Oliveira | 0 | 0 | 65.00 (85.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 15 | Siakam-Tchokoten | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Arrey-Mbi | 0 | 0 | 67.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 55 | Rodrigues | 0 | 0 | 50.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Moutinho | 0 | 0 | 52.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 29 | Gorby | 0 | 0 | 62.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | Fernandes | 0 | 0 | 33.00 (71.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 21 | |
Horta | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 20 | |
Gharbi | 0 | 0 | 23.00 (70.00%) | 6.00 | 2.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Encarnação | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | |
Aurelio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Macedo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Abidi | 0 | 0 | 9.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Sousa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Tomich | 0 | 0 | 10.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 34 | Santos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 89 | |
Sousa | 0 | 0 | 1.00 (%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 98 | Paulo | 0 | 0 | 18.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 37 | |
Franca | 0 | 0 | 30.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 71 | Yamada | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | Penha | 0 | 0 | 12.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 99 | |
Dudu | 0 | 0 | 19.00 (68.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 5 | Gomes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 70 | Appiah | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 38 | |
Cardoso | 0 | 0 | 37.00 (80.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Rocha | 0 | 0 | 58.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | Simojoki | 0 | 0 | 48.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 8 | |
Costa | 0 | 0 | 28.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 27 | Soumaré | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 88 | Mazariegos | 0 | 0 | 32.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 10 | Esteves | 0 | 0 | 36.00 (74.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Braga - Nacional
Dru?yna Braga zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 13 punktów. U siebie od 6 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Braga w Liga portugalska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Bruma 7 goli, Ricardo Horta 6 goli, Amine El Ouazzani 6 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Bruma 5 asyst, Ricardo Horta 3 asyst, Amine El Ouazzani 2 asyst.
??cznie rozegrali 22 w tym sezonie. Wygra? 13 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 54.55% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.27% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 11 meczach Braga nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.73 na mecz
Dru?yna Nacional znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Nacional w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Liga portugalska najlepiej strzelali zawodnicy Dudu 3 goli, Mendes Gomes 3 goli, Aguiar Tomich 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Braga. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Dudu 2 asyst, Mendes Gomes 1 asyst, Aguiar Tomich 1 asyst.
W 22 meczach zdobyli 21 bramek, co daje ?redni? 0.95 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 36.36% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.73% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Nacional nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Braga. Ostatnie mecze obu dru?yn: 26 wygranych Braga, 7 wygranych Nacional, 9 remisów. W 22 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 31 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 21 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga portugalska
1