Bordeaux vs Angers
Posiadanie piłki
- Bordeaux 53%
- Angers 47%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Costil
22
Pembele
25
Kwateng
6
Koscielny
12
Mangas
14
Mensah
20
Sissokho
5
Otavio
26
Basic
18
Hwang
11
Mara
1
Bernardoni
29
Manceau
8
Traore
24
Thomas
11
Cabot
2
Mendy
5
Mangani
3
Doumbia
10
Fulgini
13
Boufal
21
Cho
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Costil | 0 | 0 | 15.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Pembele | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Kwateng | 0 | 0 | 60.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Koscielny | 0 | 0 | 62.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mangas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Mensah | 0 | 0 | 44.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | Sissokho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Otavio | 0 | 0 | 63.00 (88.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Basic | 0 | 0 | 26.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 18 | |
Hwang | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Mara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Medioub | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 12.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Briand | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pardo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Kalu | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Poussin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Zerkane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Adli | 0 | 0 | 19.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Oudin | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 9 | Maja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 24 | |
Baysse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 27 | Lacoux | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 16.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 63.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 51.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 57.00 (89.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Cabot | 0 | 0 | 46.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Mendy | 0 | 0 | 32.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 64.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | Doumbia | 0 | 0 | 46.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 33.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 13 | |
Boufal | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 0 | 0 |
| 21 | Cho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Ninga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Fatar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Ounahi | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Taibi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Petkovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 12 | |
Khaled | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Bordeaux - Angers
Team Bordeaux currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Bordeaux zdobyli: Remi Oudin 1 goli, Timothee Pembele 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Laurent Koscielny 1 asyst.
W Bordeaux nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Paul Baysse.
??cznie rozegrali 2 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Bordeaux nie straci? bramki. W 1 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Dru?yna Angers zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Ismael Traore 1 goli, Sofiane Boufal 1 goli, Stephane Bahoken 1 goli.
W Angers nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Zinedine Ould Khaled.
W 2 meczach zdobyli 5 bramek, co daje ?redni? 2.50 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 0 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Angers nie straci? bramki. W 0 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Angers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Bordeaux wygranych 4 meczów , Angers wygra?a 7 spotka?, by?o 6 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Bordeaux Angers
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

