Bordeaux vs Angers
Posiadanie piłki
- Bordeaux 62%
- Angers 38%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Costil
20
Sabaly
33
Lauray
25
Pablo
35
Benrahou
26
Basic
5
Otavio
29
Poundje
11
Kamano
12
Preville
7
Briand
1
Boucher
29
Manceau
8
Traore
4
Pavlovic
26
Pellenard
18
Santamaria
10
Fulgini
22
Reine-Adelaide
6
Pajot
20
Tait
19
Bahoken
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Costil | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Sabaly | 0 | 0 | 80.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 33 | Lauray | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Pablo | 0 | 0 | 70.00 (86.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 35 | |
Benrahou | 0 | 0 | 44.00 (89.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Basic | 0 | 0 | 50.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Otavio | 0 | 0 | 64.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Poundje | 0 | 0 | 32.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Kamano | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Preville | 0 | 0 | 32.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Briand | 0 | 0 | 10.00 (58.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Palencia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Karamoh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Sankhare | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Poussin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Plasil | 0 | 0 | 30.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Adli | 0 | 0 | 17.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Youssouf | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 4 | |
Kounde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Lewczuk | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Cornelius | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Kalu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 14 | |
Jovanovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 17 | Tchouameni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Maja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Boucher | 0 | 0 | 8.00 (34.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 23.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pavlovic | 0 | 0 | 30.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Pellenard | 0 | 0 | 39.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Santamaria | 0 | 0 | 33.00 (71.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Reine-Adelaide | 0 | 0 | 40.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Pajot | 0 | 0 | 26.00 (89.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 30.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 12.00 (63.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 11.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Kanga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Cisse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Diaw | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Melali | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | |
Mandrea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Andreu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ndoye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Bordeaux - Angers
Dru?yna Bordeaux znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Bordeaux nie wygrali meczu od 3 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Bordeaux zdobyli: Francois Kamano 10 goli, Jimmy Briand 7 goli, Nicolas De Preville 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Francois Kamano 1 asyst, Jimmy Briand 2 asyst, Nicolas De Preville 2 asyst.
??cznie rozegrali 34 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 11 zako?czy?o si? remisem. 14 zostali pokonani. W 38.24% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 61.76% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Bordeaux nie straci? bramki. W 15 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.97 na mecz
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Angers nie wygrali meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Stephane Bahoken 10 goli, Flavien Tait 4 goli, Angelo Fulgini 4 goli. Zawodnicy Stephane Bahoken 2 asyst, Flavien Tait 6 asyst, Angelo Fulgini 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Bordeaux, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 34 meczach zdobyli 41 bramek, co daje ?redni? 1.21 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 15 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 44.12% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 58.82% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Angers nie straci? bramki. W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Angers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Bordeaux wygranych 2 meczów , Angers wygra?a 5 spotka?, by?o 5 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 8 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Bordeaux Angers
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
0

