Auxerre vs Nice
Posiadanie piłki
- Auxerre 45%
- Nice 55%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
16
Leon
9
Bair
45
Onaiwu
26
Joly
4
Jubal
3
Osho
92
Akpa
10
Perrin
97
Raveleson
42
Owusu
17
Sinayoko
1
Bulka
7
Boga
24
Laborde
29
Guessand
25
Cho
4
Dante
8
Rosario
33
Mendy
14
Brahimi
22
Alvaro
28
Boudaoui
20
Louchet
92
Clauss
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | |
Pellenard | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Maddy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Diousse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Aye | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 21 | Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 23 | Mayela | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Danois | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Viadere | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | |
Percin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 16 | |
Leon | 0 | 0 | 38.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | Bair | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 45 | |
Onaiwu | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 5.00 | 4.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 26 | |
Joly | 0 | 0 | 43.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Jubal | 0 | 0 | 40.00 (98.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Osho | 0 | 0 | 45.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 92 | Akpa | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 10 | |
Perrin | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 97 | Raveleson | 0 | 0 | 40.00 (95.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 42 | |
Owusu | 0 | 0 | 38.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | Sinayoko | 0 | 0 | 31.00 (97.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | Bouanani | 0 | 0 | 8.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Lotomba | 0 | 0 | 14.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Dupe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | Camara | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Traoré | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 41 | Salhi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Kwingoua | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Doumbouya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Orakpo | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Bulka | 0 | 0 | 20.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Boga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 24 | |
Laborde | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 29 | |
Guessand | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 25 | Cho | 0 | 0 | 9.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | |
Dante | 0 | 0 | 101.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 8 | |
Rosario | 0 | 0 | 87.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 33 | Mendy | 0 | 0 | 61.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 14 | Brahimi | 0 | 0 | 28.00 (96.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 22 | |
Alvaro | 0 | 0 | 33.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 28 | |
Boudaoui | 0 | 0 | 57.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 20 | Louchet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 92 | |
Clauss | 0 | 0 | 30.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Auxerre - Nice
Dru?yna Auxerre znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów.
W 0 meczach zdobyli bramek, co daje ?redni? goli na mecz. spotka? zako?czy?o si? wygran?, remisem. Odnie?li pora?ek. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Auxerre nie straci? bramki. W spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Nice znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 0 punktów.
??cznie rozegrali 0 w tym sezonie. Wygra? meczów, zako?czy?o si? remisem. zostali pokonani. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Nice nie straci? bramki. W spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Nice. Ostatnie mecze obu dru?yn: 9 wygranych Auxerre, 10 wygranych Nice, 6 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 15 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 9 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2