Atalanta vs Monza
Posiadanie piłki
- Atalanta 44%
- Monza 56%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Musso
17
Katelaere
90
Scamacca
42
Scalvini
19
Djimsiti
23
Kolasinac
77
Zappacosta
15
Roon
13
Ederson
22
Ruggeri
7
Koopmeiners
16
Gregorio
47
Carvalho
4
Izzo
22
Villar
5
Caldirola
19
Birindelli
6
Gagliardini
32
Pessina
84
Ciurria
28
Colpani
10
Caprari
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Toloi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Holm | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Palomino | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pasalic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Muriel | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 11 | |
Lookman | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Bakker | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Adopo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Carnesecchi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Rossi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Musso | 0 | 0 | 31.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | Katelaere | 0 | 0 | 31.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 90 | Scamacca | 0 | 0 | 35.00 (74.00%) | 6.00 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 42 | |
Scalvini | 0 | 0 | 45.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 19 | |
Djimsiti | 0 | 0 | 27.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 23 | |
Kolasinac | 0 | 0 | 43.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 77 | |
Zappacosta | 0 | 0 | 29.00 (93.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 15 | |
Roon | 0 | 0 | 59.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 13 | |
Ederson | 0 | 0 | 39.00 (90.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 22 | Ruggeri | 0 | 0 | 25.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Koopmeiners | 0 | 0 | 35.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Lamanna | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Dicombo | 0 | 0 | 18.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Colombo | 0 | 0 | 11.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Carboni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Pereira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Carboni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Sorrentino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Maric | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | |
Bondo | 0 | 0 | 14.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | |
Carboni | 0 | 0 | 24.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 46 | Cittadini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 66 | |
Gori | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Kiriakopoulos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 80 | |
Vignato | 0 | 0 | 13.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 16 | |
Gregorio | 0 | 0 | 54.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 47 | |
Carvalho | 0 | 0 | 19.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 4 | |
Izzo | 0 | 0 | 95.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 22 | |
Villar | 0 | 0 | 27.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Caldirola | 0 | 0 | 53.00 (89.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 19 | |
Birindelli | 0 | 0 | 42.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Gagliardini | 0 | 0 | 46.00 (98.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 32 | |
Pessina | 0 | 0 | 98.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 84 | |
Ciurria | 0 | 0 | 61.00 (84.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 28 | Colpani | 0 | 0 | 24.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Caprari | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Atalanta - Monza
Dru?yna Atalanta znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Atalanta w 5 ostatnich meczach zdoby?a 3 punktów. Zawodnicy Atalanta w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Duvan Zapata 1 goli, Nadir Zortea 1 goli, Charles Katelaere 1 goli.
W 2 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 1.50 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Atalanta nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Monza znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Najlepsi zawodnicy Monza w Serie A, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Andrea Colpani 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Patrick Ciurria 1 asyst, Samuele Birindelli 1 asyst.
??cznie rozegrali 2 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 0.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Monza nie straci? bramki. W 0 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Atalanta. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Atalanta, 0 wygranych Monza, 0 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 4 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 3 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Serie A
3