Atalanta vs Cagliari
Posiadanie piłki
- Atalanta 68%
- Cagliari 32%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
91
Gollini
3
Toloi
28
Mancini
5
Masiello
33
Hateboer
15
Roon
11
Freuler
37
Spinazzola
72
Ilicic
29
Petagna
10
Gomez
1
Rafael
13
Romagna
23
Ceppitelli
3
Andreolli
16
Farago
21
Ionita
8
Cigarini
20
Padoin
12
Miangue
17
Farias
30
Pavoletti
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 91 | |
Gollini | 0 | 0 | 15.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 3 | |
Toloi | 0 | 0 | 57.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Mancini | 0 | 0 | 30.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Masiello | 0 | 0 | 76.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 33 | |
Hateboer | 0 | 0 | 38.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Roon | 0 | 0 | 62.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Freuler | 0 | 0 | 73.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Spinazzola | 0 | 0 | 55.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 72 | |
Ilicic | 0 | 0 | 33.00 (86.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Petagna | 0 | 0 | 12.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Gomez | 0 | 0 | 33.00 (67.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Berisha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cristante | 0 | 0 | 8.00 (61.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Orsolini | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Gosens | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Cornelius | 0 | 0 | 13.00 (65.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Caldara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Vido | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Castagne | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Kurtic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Rossi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Haas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 95 | |
Bastoni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Rafael | 0 | 0 | 18.00 (51.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 13 | |
Romagna | 0 | 0 | 11.00 (57.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Ceppitelli | 0 | 0 | 19.00 (65.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Andreolli | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 16 | |
Farago | 0 | 0 | 21.00 (63.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ionita | 0 | 0 | 20.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Cigarini | 0 | 0 | 28.00 (68.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Padoin | 0 | 0 | 11.00 (78.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Miangue | 0 | 0 | 9.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Farias | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Pavoletti | 0 | 0 | 21.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Wiel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Cossu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Giannetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Pisacane | 0 | 0 | 5.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Capuano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Sau | 0 | 0 | 7.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | Crosta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Deiola | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Cragno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | |
Melchiorri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Dessena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 10 | |
Galvao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Atalanta - Cagliari
Dru?yna Atalanta znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Atalanta w 5 ostatnich meczach zdoby?a 11 punktów. Od 8 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Atalanta w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Josip Ilicic 7 goli, Bryan Cristante 6 goli, Alejandro Daro Gomez 3 goli. Zawodnicy Josip Ilicic 4 asyst, Alejandro Daro Gomez 5 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Cagliari, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 18 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 1.56 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Atalanta nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Cagliari currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Cagliari od 5 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Cagliari w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Joao Pedro Galvao 5 goli, Leonardo Pavoletti 4 goli, Pancrazio Farago 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Joao Pedro Galvao 1 asyst, Pancrazio Farago 4 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Cagliari: Daniele Dessena.
Zawodnicy Joao Pedro Galvao nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 18 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 0.89 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.22% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Cagliari nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Atalanta wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Atalanta wygranych 9 meczów , Cagliari wygra?a 7 spotka?, by?o 6 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 17 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Atalanta Cagliari
Tabela ligowa tutaj




Serie A
1


