AS Monaco vs Strasbourg
Posiadanie piłki
- AS Monaco 45%
- Strasbourg 55%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Benaglio
25
Glik
27
Naldo
32
Badiashile
39
Henrichs
8
Tielemans
44
Fabregas
2
Ballo
7
Lopes
17
Golovin
9
Falcao
1
Sels
5
Kone
13
Mitrovic
4
Martinez
27
Lala
18
Sissoko
22
Fofana
8
Martin
19
Caci
26
Thomasson
25
Ajorque
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Benaglio | 0 | 0 | 7.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | |
Glik | 0 | 0 | 56.00 (93.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Naldo | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Badiashile | 0 | 0 | 59.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 39 | |
Henrichs | 0 | 0 | 22.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Tielemans | 0 | 0 | 50.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | |
Fabregas | 0 | 0 | 61.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Ballo | 0 | 0 | 27.00 (90.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Lopes | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Golovin | 0 | 0 | 22.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Falcao | 0 | 0 | 14.00 (82.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 5.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Jemerson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Bennasser | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Sidibe | 0 | 0 | 13.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | Serrano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Pele | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Sylla | 0 | 0 | 4.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | |
Badiashile | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Barreca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Aholou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
N'Doram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Jovetic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Mboula | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Pellegri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Raggi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | |
Toure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sels | 0 | 0 | 10.00 (47.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Kone | 0 | 0 | 67.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Mitrovic | 0 | 0 | 46.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 46.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Lala | 0 | 0 | 53.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Sissoko | 0 | 0 | 28.00 (84.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Fofana | 0 | 0 | 36.00 (90.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Martin | 0 | 0 | 54.00 (87.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Caci | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
Thomasson | 0 | 0 | 23.00 (74.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Ajorque | 0 | 0 | 22.00 (91.00%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 11 | |
Lienard | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mothiba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Goncalves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Zohi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Carole | 0 | 0 | 12.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Costa | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 6 | |
Grimm | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Saadi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu AS Monaco - Strasbourg
Dru?yna AS Monaco znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku wygranej. U siebie od 2 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Radamel Falcao 7 goli, Youri Tielemans 5 goli, Benjamin Henrichs 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Radamel Falcao 1 asyst, Benjamin Henrichs 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy AS Monaco: Antonio Barreca, Jean Aholou, Kevin N'Doram, Stevan Jovetic, Adama Traore, Jordi Mboula, Pietro Pellegri, Andrea Raggi, Almamy Toure.
??cznie rozegrali 20 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 11 zostali pokonani. W 45.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.90 na mecz
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Lebo Mothiba 7 goli, Adrien Thomasson 4 goli, Nuno Da Costa 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? AS Monaco. Zawodnicy Lebo Mothiba 1 asyst, Adrien Thomasson 5 asyst, Nuno Da Costa 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców AS Monaco, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Strasbourg: Idriss Saadi, Lebo Mothiba.
W 20 meczach zdobyli 32 bramek, co daje ?redni? 1.60 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 90.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: AS Monaco wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. AS Monaco wygranych 10 meczów , Strasbourg wygra?a 3 spotka?, by?o 3 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H AS Monaco Strasbourg
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

