AS Monaco vs Nice
Posiadanie piłki
- AS Monaco 45%
- Nice 55%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Subasic
19
Sidibe
25
Glik
24
Raggi
6
Jorge
35
N'Doram
8
Moutinho
14
Keita
27
Lemar
15
Diakhaby
9
Falcao
40
Benitez
15
Burner
4
Marlon
31
Dante
20
Marchand
8
Lees-Melou
6
Seri
25
Cyprien
7
Saint-Maximin
14
Plea
9
Balotelli
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Subasic | 0 | 0 | 20.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Sidibe | 0 | 0 | 31.00 (83.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Glik | 0 | 0 | 36.00 (80.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Raggi | 0 | 0 | 43.00 (88.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Jorge | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 35 | |
N'Doram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Moutinho | 0 | 0 | 78.00 (79.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Keita | 0 | 0 | 8.00 (62.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Lemar | 0 | 0 | 53.00 (86.80%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Diakhaby | 0 | 0 | 21.00 (85.70%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Falcao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Ghezzal | 0 | 0 | 7.00 (85.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Jovetic | 0 | 0 | 6.00 (83.30%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Benaglio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Tielemans | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Lopes | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Boschilia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | |
Toure | 0 | 0 | 46.00 (91.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 28 | |
Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 27.00 (77.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 15 | Burner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Marlon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Dante | 0 | 0 | 80.00 (91.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Marchand | 0 | 0 | 28.00 (78.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 43.00 (79.10%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Seri | 0 | 0 | 73.00 (91.80%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Cyprien | 0 | 0 | 75.00 (92.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Saint-Maximin | 0 | 0 | 24.00 (83.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Plea | 0 | 0 | 30.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Balotelli | 0 | 0 | 37.00 (70.30%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 11 | Srarfi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Coly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Walter | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 17.00 (64.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Makengo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Ganago | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 50 | Clementia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lusamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Bihan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu AS Monaco - Nice
Dru?yna AS Monaco zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 20 punktów. U siebie od 5 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Radamel Falcao 15 goli, Balde Diao Keita 5 goli, Guido Marcelo Carrillo 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Radamel Falcao 1 asyst, Balde Diao Keita 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy AS Monaco: Youri Tielemans, Gabriel Boschilia, Adama Traore.
??cznie rozegrali 20 w tym sezonie. Wygra? 13 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.30 na mecz
Dru?yna Nice znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 13 punktów. U siebie od 6 meczów nie zosta?a pokonana. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Mario Balotelli 10 goli, Alassane Plea 5 goli, Pier Lees-Melou 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Alassane Plea 2 asyst, Pier Lees-Melou 4 asyst.
W Nice nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Arnaud Souquet, Arnaud Lusamba, Mickael Le Bihan.
??cznie rozegrali 20 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 55.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Nice nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.25 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Monaco wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. AS Monaco wygranych 13 meczów , Nice wygra?a 11 spotka?, by?o 7 remisów. W 13 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 19 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H AS Monaco Nice
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2

