AS Monaco vs Metz
Posiadanie piłki
- AS Monaco 63%
- Metz 37%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Subasic
19
Sidibe
25
Glik
24
Raggi
6
Jorge
8
Moutinho
2
Fabinho
7
Ghezzal
27
Lemar
15
Diakhaby
9
Falcao
16
Kawashima
28
Rivierez
15
Selimovic
21
Niakhate
20
Palmieri
3
Diagne
5
Poblete
17
Dossevi
24
Cohade
9
Roux
29
Riviere
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Subasic | 0 | 0 | 19.00 (94.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Sidibe | 0 | 0 | 55.00 (89.10%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Glik | 0 | 0 | 50.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Raggi | 0 | 0 | 43.00 (90.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Jorge | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Moutinho | 0 | 0 | 71.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Fabinho | 0 | 0 | 70.00 (87.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ghezzal | 0 | 0 | 43.00 (83.70%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Lemar | 0 | 0 | 48.00 (77.10%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Diakhaby | 0 | 0 | 9.00 (66.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Falcao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Jovetic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Keita | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Benaglio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Tielemans | 0 | 0 | 15.00 (86.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Lopes | 0 | 0 | 17.00 (76.50%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Boschilia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | |
N'Doram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 28 | |
Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Kawashima | 0 | 0 | 19.00 (52.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 28 | |
Rivierez | 0 | 0 | 11.00 (81.80%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Selimovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Niakhate | 0 | 0 | 34.00 (79.40%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Palmieri | 0 | 0 | 27.00 (81.50%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 3 | |
Diagne | 0 | 0 | 27.00 (70.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Poblete | 0 | 0 | 25.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Dossevi | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Cohade | 0 | 0 | 38.00 (65.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roux | 0 | 0 | 22.00 (81.80%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Riviere | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | Niane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Milicevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Goudiaby | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Boulaya | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Philipps | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Balliu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Beunardeau | 0 | 0 | 18.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Didillon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mandjeck | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Bisevac | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Jouffre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Nguette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Udol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Jallow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Mollet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Ayissi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Assou-Ekotto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu AS Monaco - Metz
Dru?yna AS Monaco zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 11 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. U siebie od 6 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Radamel Falcao 16 goli, Balde Diao Keita 5 goli, Guido Marcelo Carrillo 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Radamel Falcao 1 asyst, Balde Diao Keita 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy AS Monaco: Adama Traore.
??cznie rozegrali 21 w tym sezonie. Wygra? 13 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 61.90% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.95% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.29 na mecz
Dru?yna Metz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 11 punktów. U siebie od 5 meczów nie zosta?a pokonana. Dla obrony AS Monaco najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Nolan Roux 7 goli, Emmanuel Riviere 4 goli, Florent Mollet 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: Nolan Roux 1 asyst, Emmanuel Riviere 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Metz: Thomas Didillon, Georges Mandjeck, Milan Bisevac, Yann Jouffre, Opa Nguette, Matthieu Udol, Ablie Jallow, Florent Mollet, Theodore Efouba Ayissi, Benoit Assou-Ekotto.
??cznie rozegrali 21 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 14 zostali pokonani. W 47.62% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Metz nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.81 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Monaco wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. AS Monaco wygranych 14 meczów , Metz wygra?a 3 spotka?, by?o 3 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 15 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H AS Monaco Metz
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
3

