Arouca vs Rio Ave
Posiadanie piłki
- Arouca 48%
- Rio Ave 52%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
58
Mantl
39
Araujo
28
Esagio
73
Lamba
3
Mondragón
26
Weverson
21
Fukui
5
Simao
19
Hernández
22
Gilabert
2
Sylla
1
Miszta
9
Clayton
98
Richards
4
Abby
3
Ntoi
17
Vrousai
23
Petrasso
76
Neto
34
Tıknaz
19
Bondoso
80
Pohlmann
7
Seitz
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Valido | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Rocha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Jason | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | GarcÃa | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Berrutti | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 24 | Mansilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Ndiaye | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 78 | |
Pinto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 89 | Santos | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 58 | Mantl | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 39 | Araujo | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 28 | |
Esagio | 0 | 0 | 43.00 (58.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 73 | Lamba | 0 | 0 | 54.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Mondragón | 0 | 0 | 47.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 26 | Weverson | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 21 | Fukui | 0 | 0 | 38.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Simao | 0 | 0 | 56.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | Hernández | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 22 | Gilabert | 0 | 0 | 28.00 (78.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 2 | Sylla | 0 | 0 | 39.00 (85.00%) | 4.00 | 1.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Panzo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Novais | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Gomes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Morais | 0 | 0 | 13.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 14 | Zoabi | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Graca | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Reginaldo | 0 | 0 | 14.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 29 | Bakoulas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 95 | Teixeira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Miszta | 0 | 0 | 30.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Clayton | 0 | 0 | 8.00 (38.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 98 | |
Richards | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | Abby | 0 | 0 | 59.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | Ntoi | 0 | 0 | 58.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 17 | |
Vrousai | 0 | 0 | 51.00 (86.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 23 | Petrasso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 76 | Neto | 0 | 0 | 38.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 34 | Tıknaz | 0 | 0 | 36.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 19 | Bondoso | 0 | 0 | 36.00 (72.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 80 | Pohlmann | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 7 | Seitz | 0 | 0 | 17.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Arouca - Rio Ave
Dru?yna Arouca znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 11 punktów. Nie przegra?a meczu od 5 spotka?. Zawodnicy Arouca w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Jason 5 goli, Guven Yalcin 3 goli, Pereira Araujo 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Jason 1 asyst, Guven Yalcin 1 asyst.
W 20 meczach zdobyli 18 bramek, co daje ?redni? 0.90 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 65.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Arouca nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Rio Ave znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Rio Ave w 5 ostatnich meczach zdoby?a 8 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Rio Ave w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Clayton 11 goli, Ribeiro Tomé Tavares Bondoso 2 goli, Aguilera Zamora 2 goli. Zawodnicy Clayton 2 asyst, Ribeiro Tomé Tavares Bondoso 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Arouca, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 20 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 1.10 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 55.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Rio Ave nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rio Ave. Ostatnie mecze obu dru?yn: 7 wygranych Arouca, 8 wygranych Rio Ave, 4 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 12 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 7 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga portugalska
1