Arouca vs Moreirense
Posiadanie piłki
- Arouca 50%
- Moreirense 50%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
58
Mantl
39
Araujo
28
Esagio
73
Lamba
3
Mondragón
26
Weverson
5
Simao
21
Fukui
89
Santos
19
Hernández
22
Gilabert
2
Sylla
40
Silva
9
Asue
76
Pinto
44
Marcelo
26
Maracas
15
Buta
6
Ramos
80
Ofori
21
Santos
11
Alan
31
Silva
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Valido | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Jason | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | GarcÃa | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Popović | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Berrutti | 0 | 0 | 6.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 24 | Mansilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Ndiaye | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 50 | Yalcin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 78 | |
Pinto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 58 | Mantl | 0 | 0 | 16.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 39 | Araujo | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 28 | |
Esagio | 0 | 0 | 33.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 73 | Lamba | 0 | 0 | 59.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Mondragón | 0 | 0 | 61.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 26 | Weverson | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 5 | |
Simao | 0 | 0 | 49.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 21 | Fukui | 0 | 0 | 43.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 89 | Santos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | Hernández | 0 | 0 | 16.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 22 | Gilabert | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 2 | Sylla | 0 | 0 | 40.00 (82.00%) | 5.00 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Tavares | 0 | 0 | 14.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Rodrigues | 0 | 0 | 8.00 (25.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | Antonisse | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Martins | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Caio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Almeida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 66 | Batista | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | |
Gabrielzinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 95 | |
Schettine | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 40 | Silva | 0 | 0 | 37.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Asue | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 76 | Pinto | 0 | 0 | 35.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 44 | |
Marcelo | 0 | 0 | 57.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 26 | |
Maracas | 0 | 0 | 59.00 (88.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | |
Buta | 0 | 0 | 39.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | Ramos | 0 | 0 | 39.00 (89.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 80 | |
Ofori | 0 | 0 | 34.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 21 | Santos | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | Alan | 0 | 0 | 36.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 31 | Silva | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Arouca - Moreirense
Team Arouca currently is on lower place in table (15 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Nie przegra?a meczu od 3 spotka?. Zawodnicy Arouca w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Jason 4 goli, Guven Yalcin 3 goli, Trezza Hernández 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Jason 1 asyst, Guven Yalcin 1 asyst, Trezza Hernández 1 asyst.
W 18 meczach zdobyli 15 bramek, co daje ?redni? 0.83 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Arouca nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Moreirense znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku wygranej. Nie przegra?a meczu od 3 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Liga portugalska najlepiej strzelali zawodnicy Nlavo Asue 5 goli, Guilherme Schettine 3 goli, Gabrielzinho 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Arouca. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Nlavo Asue 1 asyst, Guilherme Schettine 1 asyst, Gabrielzinho 1 asyst.
W 18 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 1.22 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.22% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Moreirense nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Moreirense. Ostatnie mecze obu dru?yn: 7 wygranych Arouca, 10 wygranych Moreirense, 2 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 16 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 11 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga portugalska
1