Arouca vs Moreirense
Posiadanie piłki
- Arouca 77%
- Moreirense 23%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Braga
72
Thales
13
Basso
44
Galovic
6
Quaresma
5
Simao
18
Kouassi
20
Moreira
10
Bukia
7
Silva
27
Antony
14
Pasinato
4
Jorge
3
Rosic
28
Pablo
77
Paulinho
8
Ibrahima
35
Jefferson
18
Amador
11
Yan
9
Luis
99
Martins
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | Braga | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 72 | Thales | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Basso | 0 | 0 | 105.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 44 | |
Galovic | 0 | 0 | 85.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | Quaresma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Simao | 0 | 0 | 61.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Kouassi | 0 | 0 | 63.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Moreira | 0 | 0 | 30.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Bukia | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | Silva | 0 | 0 | 27.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 27 | Antony | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 8 | |
Arsenio | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Zubas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pite | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Ruiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Esagio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | |
Ba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 60 | |
Soares | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | Bruninho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 14 | |
Pasinato | 0 | 0 | 23.00 (26.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Jorge | 0 | 0 | 18.00 (55.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Rosic | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Pablo | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 77 | |
Paulinho | 0 | 0 | 11.00 (63.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Ibrahima | 0 | 0 | 18.00 (55.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 35 | |
Jefferson | 0 | 0 | 10.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Amador | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | Yan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Luis | 0 | 0 | 18.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 99 | |
Martins | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | Kewin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | Conceicao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Pacheco | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Frimpong | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Jambor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Lacerda | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Galego | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 88 | Franco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Arouca - Moreirense
Team Arouca currently is on lower place in table (15 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Arouca od 5 spotka? u siebie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Arouca w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Andre Silva 4 goli, Andre Bukia 4 goli, Oday Dabbagh 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Andre Silva 3 asyst, Andre Bukia 1 asyst, Oday Dabbagh 1 asyst.
W 23 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 0.96 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 60.87% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 91.30% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Arouca nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Moreirense znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 17 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Od 3 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga portugalska najlepiej strzelali zawodnicy Andre Luis 6 goli, Rafael Martins 5 goli, Yan 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Arouca. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Yan 4 asyst.
W 23 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 0.96 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 47.83% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 69.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Moreirense nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Moreirense. Ostatnie mecze obu dru?yn: 6 wygranych Arouca, 7 wygranych Moreirense, 1 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 13 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga portugalska
1

