Angers vs Toulouse
Posiadanie piłki
- Angers 48%
- Toulouse 52%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Michel
29
Manceau
8
Traore
24
Thomas
3
Andreu
23
Fulgini
26
Jean
5
Mangani
15
Capelle
9
Crivelli
7
Ekambi
40
Lafont
2
Adou
5
Diop
6
Jullien
29
Moubandje
25
Wanga
17
Sangare
27
Blin
19
Somalia
12
Sylla
10
Delort
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Michel | 0 | 0 | 19.00 (68.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 47.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 40.00 (82.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 42.00 (73.80%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Andreu | 0 | 0 | 42.00 (76.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Fulgini | 0 | 0 | 29.00 (79.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | Jean | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 53.00 (60.40%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 13.00 (84.60%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Crivelli | 0 | 0 | 22.00 (63.60%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ekambi | 0 | 0 | 23.00 (73.90%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Pavlovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sunu | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ciss | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Santamaria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 11.00 (72.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 40 | |
Mandrea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 14 | |
Ketkeophomphone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Lafont | 0 | 0 | 28.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | Adou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Diop | 0 | 0 | 40.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Jullien | 0 | 0 | 53.00 (79.30%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Moubandje | 0 | 0 | 33.00 (75.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 25 | |
Wanga | 0 | 0 | 56.00 (87.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Sangare | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Blin | 0 | 0 | 49.00 (87.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Somalia | 0 | 0 | 24.00 (58.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Sylla | 0 | 0 | 24.00 (83.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Delort | 0 | 0 | 22.00 (59.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Goicoechea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cahuzac | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Toivonen | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Michelin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Gradel | 0 | 0 | 11.00 (63.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Yago | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Boisgard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Jean | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Durmaz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Angers - Toulouse
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Karl Toko Ekambi 4 goli, Angelo Fulgini 2 goli, Thomas Mangani 2 goli. Zawodnicy Karl Toko Ekambi 1 asyst, Angelo Fulgini 2 asyst, Thomas Mangani 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Toulouse, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Angers nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Billy Ketkeophomphone.
W 9 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 1.56 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 88.89% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Angers nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Toulouse znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Toulouse w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Toulouse w Liga francuska to Jimmy Durmaz 3 goli, Andy Delort 2 goli, Issa Diop 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Jimmy Durmaz 1 asyst, Andy Delort 2 asyst.
W Toulouse nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Corentin Jean, Jimmy Durmaz.
W 9 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 1.11 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 55.56% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Toulouse nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Toulouse wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Angers wygranych 1 meczów , Toulouse wygra?a 2 spotka?, by?o 1 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 3 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Angers Toulouse
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
0


