Angers vs Reims
Posiadanie piłki
- Angers 53%
- Reims 47%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
30
Fofana
19
Lepaul
99
Dieng
2
Arcus
24
Biumla
21
Lefort
26
Hanin
6
Aholou
93
Belkebla
20
Ferhat
10
Abdelli
18
Allevinah
94
Diouf
22
Diakité
18
Akieme
5
Agbadou
21
Kipre
23
Buta
71
Fofana
6
Edoa
71
Fofana
17
Nakamura
15
Munetsi
7
Ito
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | Niane | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Khaled | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Belkhdim | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 18.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Zinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Hountondji | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Rao-Lisoa | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Melali | 0 | 0 | 10.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Fofana | 0 | 0 | 24.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | Lepaul | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | Dieng | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | Arcus | 0 | 0 | 25.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | Biumla | 0 | 0 | 51.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 21 | Lefort | 0 | 0 | 68.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 26 | |
Hanin | 0 | 0 | 45.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | Aholou | 0 | 0 | 46.00 (91.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 93 | |
Belkebla | 0 | 0 | 42.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 20 | Ferhat | 0 | 0 | 37.00 (71.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | Abdelli | 0 | 0 | 64.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 18 | |
Allevinah | 0 | 0 | 25.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | |
Daramy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Teuma | 0 | 0 | 12.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Salama | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Olliero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Smet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 55 | Sangui | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 67 | Diakhon | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 72 | Koné | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 74 | Sissoko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 94 | |
Diouf | 0 | 0 | 50.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 22 | Diakité | 0 | 0 | 26.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 18 | |
Akieme | 0 | 0 | 31.00 (87.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Agbadou | 0 | 0 | 60.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 21 | |
Kipre | 0 | 0 | 59.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | Buta | 0 | 0 | 31.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 71 | Fofana | 0 | 0 | 39.00 (74.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | Edoa | 0 | 0 | 40.00 (93.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 71 | Fofana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | Nakamura | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 15 | |
Munetsi | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 5.00 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 7 | |
Ito | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Angers - Reims
Team Angers currently is on lower place in table (18 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Himad Abdelli 2 goli, Ahmadou Bamba Dieng 1 goli. Zawodnicy , Florent Hanin 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Reims, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 5 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 0.60 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 20.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Angers nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Reims znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Nie przegra?a meczu od 4 spotka?. Zawodnicy Reims w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Keito Nakamura 2 goli, Junya Ito 1 goli, Sergio Akieme 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Junya Ito 1 asyst.
W 5 meczach zdobyli 7 bramek, co daje ?redni? 1.40 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Reims nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Reims. Ostatnie mecze obu dru?yn: 6 wygranych Angers, 7 wygranych Reims, 10 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 12 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 9 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
1