Angers vs Nice
Posiadanie piłki
- Angers 52%
- Nice 48%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Bernardoni
29
Manceau
8
Traore
24
Thomas
3
Doumbia
18
Amadou
5
Mangani
11
Cabot
10
Fulgini
13
Boufal
9
Diony
40
Benitez
23
Lotomba
3
Bambu
4
Dante
24
Pelmard
13
Kamara
22
Lopes
6
Schneiderlin
8
Lees-Melou
29
Reine-Adelaide
11
Gouiri
Podstawowy skład
Goalkeeper
1 Bernardoni
22'
Defence
29 Manceau
8 Traore
24 Thomas
87'
3 Doumbia
35'
Midfield
18 Amadou
76'
5 Mangani
90'
11 Cabot
46'
10 Fulgini
84'
13 Boufal
76'
Forward
9 Diony
67'
Goalkeeper
Benitez 40
Defence
85'
Lotomba 23
36'
Bambu 3
55'
Dante 4
Pelmard 24
Kamara 13
Midfield
12'
40'
67'
Lopes 22
23'
Lees-Melou 8
67'
Reine-Adelaide 29
Forward
86'
Gouiri 11
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 54.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 43.00 (93.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 56.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Doumbia | 0 | 0 | 49.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Amadou | 0 | 0 | 42.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 66.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Cabot | 0 | 0 | 11.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 43.00 (83.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Boufal | 0 | 0 | 25.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Diony | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Pavlovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 18.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Butelle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Cho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Thioub | 0 | 0 | 32.00 (87.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Bobichon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Ebosse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 28 | |
Melali | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 25.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 23 | |
Lotomba | 0 | 0 | 43.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Bambu | 0 | 0 | 60.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Dante | 0 | 0 | 33.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | Pelmard | 0 | 0 | 37.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Kamara | 0 | 0 | 39.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 22 | |
Lopes | 0 | 0 | 18.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Schneiderlin | 0 | 0 | 59.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 59.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Reine-Adelaide | 0 | 0 | 14.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | Gouiri | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Daniliuc | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Maolida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Dolberg | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Claude | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Ndoye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Thuram-Ulien | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Attal | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Boudaoui | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Cardinale | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Angers - Nice
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Od 3 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Ismael Traore 3 goli, Angelo Fulgini 2 goli, Stephane Bahoken 2 goli. Zawodnicy Ismael Traore 1 asyst, Angelo Fulgini 1 asyst, Stephane Bahoken 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Nice, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Angers nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Enzo Ebosse, Pierrick Capelle.
Z powodu zawieszenia Lassana Coulibaly, Farid El Melali nie wybiegn? na boisko.
W 8 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 1.25 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Angers nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Nice zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. U siebie od 4 meczów nie zosta?a pokonana. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Amine Gouiri 3 goli, Kasper Dolberg 3 goli, Dante 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Amine Gouiri 2 asyst.
??cznie rozegrali 8 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 62.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Nice nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.38 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Nice. Ostatnie mecze obu dru?yn: 3 wygranych Angers, 4 wygranych Nice, 6 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 10 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 7 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
0

