Angers vs Montpellier
Posiadanie piłki
- Angers 38%
- Montpellier 62%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Butelle
29
Manceau
4
Pavlovic
24
Thomas
25
Bamba
18
Santamaria
22
Reine-Adelaide
17
Ndoye
15
Capelle
20
Tait
19
Bahoken
40
Lecomte
3
Congre
4
Hilton
31
Cozza
2
Aguilar
7
Lasne
25
Mollet
14
Tallec
13
Skhiri
11
Delort
10
Laborde
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Butelle | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 33.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pavlovic | 0 | 0 | 24.00 (82.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 44.00 (97.00%) | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 32.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Santamaria | 0 | 0 | 33.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Reine-Adelaide | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ndoye | 0 | 0 | 14.00 (53.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 27.00 (79.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 35.00 (79.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 12.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Boucher | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Nouri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Pajot | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Lopez | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Kanga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Melali | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Lecomte | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 3 | |
Congre | 0 | 0 | 52.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Hilton | 0 | 0 | 47.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 31 | Cozza | 0 | 0 | 68.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 2 | |
Aguilar | 0 | 0 | 47.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Lasne | 0 | 0 | 60.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Mollet | 0 | 0 | 45.00 (90.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Tallec | 0 | 0 | 31.00 (79.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 13 | |
Skhiri | 0 | 0 | 58.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Delort | 0 | 0 | 19.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Laborde | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Sambia | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Bertaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Porsan-Clemente | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Kaiboue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Piriz | 0 | 0 | 26.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Skuletic | 0 | 0 | 4.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Dolly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Angers - Montpellier
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Angers nie wygrali meczu od 5 spotka?. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Stephane Bahoken 3 goli, Ismael Traore 3 goli, Flavien Tait 2 goli. Zawodnicy Stephane Bahoken 2 asyst, Flavien Tait 4 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Montpellier, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Z powodu zawieszenia Ismael Traore nie wybiegn? na boisko.
W 12 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 1.33 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 58.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Angers nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Montpellier zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 13 punktów. Nie zosta?a pokonana od 11 meczów. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Gaetan Laborde 6 goli, Andy Delort 5 goli, Ambroise Oyongo Bitolo 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Andy Delort 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Montpellier: Keagan Dolly.
??cznie rozegrali 12 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.67 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Montpellier wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Angers wygranych 2 meczów , Montpellier wygra?a 8 spotka?, by?o 5 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 9 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Angers Montpellier
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1