Angers vs Metz
Posiadanie piłki
- Angers 58%
- Metz 42%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Bernardoni
29
Manceau
8
Traore
24
Thomas
11
Cabot
2
Mendy
5
Mangani
6
Ebosse
10
Fulgini
21
Cho
7
Boufal
16
Oukidja
18
Centonze
2
Bronn
4
Niakate
3
Udol
20
Gueye
15
Sarr
19
Maiga
14
Pajot
9
Preville
7
Niane
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 15.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 90.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 66.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 76.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Cabot | 0 | 0 | 73.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Mendy | 0 | 0 | 40.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 61.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Ebosse | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 27.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | Cho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Boufal | 0 | 0 | 45.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | Doumbia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Brahimi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 18.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Ounahi | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Thioub | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Taibi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Petkovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 12 | |
Khaled | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 26.00 (46.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | |
Centonze | 0 | 0 | 39.00 (92.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Bronn | 0 | 0 | 39.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Niakate | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Udol | 0 | 0 | 36.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Gueye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Maiga | 0 | 0 | 54.00 (79.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pajot | 0 | 0 | 43.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Preville | 0 | 0 | 25.00 (72.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | Niane | 0 | 0 | 11.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 8 | Traore | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Boulaya | 0 | 0 | 29.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Nguette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Tchimbembe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Bassi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Alakouch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Yade | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Caillard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Mbengue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
N'Doram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Delaine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 23 | Kouayate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 28 | |
Cabit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Angers - Metz
Dru?yna Angers zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Angers nie wygrali meczu od 4 spotka?. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Thomas Mangani 2 goli, Ismael Traore 2 goli, Sofiane Boufal 2 goli. Zawodnicy Thomas Mangani 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Metz, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 8 meczach zdobyli 11 bramek, co daje ?redni? 1.38 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Angers nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Metz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Dla obrony Angers najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Fabien Centonze 3 goli, Ibrahima Niane 1 goli, Matthieu Udol 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: , Ibrahima Niane 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Metz: Kevin N'Doram, Thomas Delaine, Manuel Cabit.
Boubacar Kouayate nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 8 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 62.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Metz nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.13 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Angers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Angers wygranych 7 meczów , Metz wygra?a 5 spotka?, by?o 6 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 10 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Angers Metz
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
3

