Angers vs Lorient
Posiadanie piłki
- Angers 47%
- Lorient 53%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Bernardoni
25
Bamba
8
Traore
24
Thomas
29
Manceau
18
Amadou
5
Mangani
27
Pereira-Lage
10
Fulgini
13
Boufal
19
Bahoken
30
Nardi
22
Delaplace
15
Laporte
2
Gravillon
25
Goff
8
Chalobah
18
Lemoine
6
Abergel
28
Lauriente
29
Hamel
19
Wissa
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 29.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 37.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 51.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 58.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 46.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Amadou | 0 | 0 | 27.00 (70.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 57.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 22.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 41.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Boufal | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Pavlovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Diony | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Cabot | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 19.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Butelle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Cho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Bobichon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Melali | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Ebosse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Thioub | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Nardi | 0 | 0 | 22.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Delaplace | 0 | 0 | 30.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Laporte | 0 | 0 | 75.00 (77.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Gravillon | 0 | 0 | 69.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Goff | 0 | 0 | 32.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Chalobah | 0 | 0 | 46.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Lemoine | 0 | 0 | 70.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Abergel | 0 | 0 | 37.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 28 | Lauriente | 0 | 0 | 22.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Hamel | 0 | 0 | 16.00 (43.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Wissa | 0 | 0 | 15.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dreyer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Fontaine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Fee | 0 | 0 | 24.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Boisgard | 0 | 0 | 11.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Marveaux | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Moffi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Hergault | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Wadja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Grbic | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 21 | |
Morel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Monconduit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Angers - Lorient
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Angers nie wygrali meczu u siebie od 3 spotka?. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Stephane Bahoken 5 goli, Ismael Traore 3 goli, Angelo Fulgini 2 goli. Zawodnicy Stephane Bahoken 1 asyst, Ismael Traore 3 asyst, Angelo Fulgini 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Lorient, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Angers nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Enzo Ebosse, Sada Thioub.
W 12 meczach zdobyli 18 bramek, co daje ?redni? 1.50 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 58.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Angers nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Lorient znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 1 punktów. Lorient od 5 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Lorient w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Yoane Wissa 4 goli, Pierre-Yves Hamel 3 goli, Adrian Grbic 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Yoane Wissa 1 asyst, Pierre-Yves Hamel 2 asyst.
W 12 meczach zdobyli 12 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Lorient nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Lorient. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Angers, 5 wygranych Lorient, 6 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 12 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2

