Angers vs Lille
Posiadanie piłki
- Angers 48%
- Lille 52%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Fauls committed |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Letellier
29
Manceau
4
Pavlovic
24
Thomas
3
Andreu
12
Coulibaly
18
Santamaria
5
Mangani
23
Fulgini
9
Crivelli
15
Capelle
16
Maignan
2
Malcuit
15
Ie
6
Amadou
3
Alonso
21
Bissouma
20
Maia
7
El-Ghazi
19
Pepe
11
Araujo
12
Preville
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Letellier | 0 | 0 | 31.00 (41.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 25.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pavlovic | 0 | 0 | 23.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 35.00 (65.70%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Andreu | 0 | 0 | 16.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 12 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 25.00 (69.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Santamaria | 0 | 0 | 25.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 36.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Fulgini | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Crivelli | 0 | 0 | 9.00 (56.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 15.00 (68.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Sunu | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Kanga | 0 | 0 | 7.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Michel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Puyo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Jean | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Maignan | 0 | 0 | 28.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Malcuit | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Ie | 0 | 0 | 61.00 (85.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Amadou | 0 | 0 | 53.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Alonso | 0 | 0 | 47.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Bissouma | 0 | 0 | 39.00 (84.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Maia | 0 | 0 | 40.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
El-Ghazi | 0 | 0 | 9.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Pepe | 0 | 0 | 15.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Araujo | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 12 | |
Preville | 0 | 0 | 9.00 (56.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 8 | |
Xeka | 0 | 0 | 7.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ponce | 0 | 0 | 5.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Ballo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Bahlouli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Kouame | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Koffi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Faraj | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Soumaoro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Mendyl | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Angers - Lille
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Czo?owi zawodnicy Angers w Ligue 1 to Thomas Mangani 1 goli, Angelo Fulgini 1 goli, Baptiste Guillaume 1 goli. Zawodnicy Thomas Mangani 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Lille, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 3 meczach zdobyli 5 bramek, co daje ?redni? 1.67 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 0 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Angers nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Lille currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Lille od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Lille w Ligue 1 z najwi?ksz? liczb? bramek: Anwar El-Ghazi 1 goli, Junior Alonso 1 goli, Nicolas De Preville 1 goli.
Kontuzje w dru?ynie Lille: Adama Soumaoro, Thiago Mendes, Hamza Mendyl.
W 3 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Lille nie straci? bramki. W 0 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Angers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Angers wygranych 3 meczów , Lille wygra?a 0 spotka?, by?o 2 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 3 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Angers Lille
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1


