Angers vs Clermont Foot
Posiadanie piłki
- Angers 64%
- Clermont Foot 36%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Petkovic
11
Cabot
6
Ebosse
8
Traore
24
Thomas
3
Doumbia
18
Ounahi
5
Mangani
10
Fulgini
21
Cho
7
Boufal
40
Djoco
20
Zedadka
7
Magnin
21
Ogier
12
N'Simba
19
Samed
25
Gastien
36
Seidu
10
Iglesias
15
Mendy
27
Bayo
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Petkovic | 0 | 0 | 26.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 11 | |
Cabot | 0 | 0 | 57.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Ebosse | 0 | 0 | 92.00 (95.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 74.00 (93.00%) | 2.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 96.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Doumbia | 0 | 0 | 49.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Ounahi | 0 | 0 | 51.00 (94.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 56.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 51.00 (78.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | Cho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Boufal | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Mendy | 0 | 0 | 20.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ninga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Mandrea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Thioub | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Bobichon | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 1 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 12 | |
Khaled | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Brahimi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | Djoco | 0 | 0 | 19.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Zedadka | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Magnin | 0 | 0 | 26.00 (65.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ogier | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | N'Simba | 0 | 0 | 41.00 (68.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 19 | |
Samed | 0 | 0 | 32.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Gastien | 0 | 0 | 68.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | |
Seidu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Iglesias | 0 | 0 | 29.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Mendy | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 27 | Bayo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | Desmas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Boyer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Khaoui | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Tell | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Dossou | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Diaby | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Jaby | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Mohamed | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Sidibe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Hountondji | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 5 | |
Billong | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Berthomier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Rashani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Busquets | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Hamel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Angers - Clermont Foot
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Sofiane Boufal 5 goli, Thomas Mangani 4 goli, Angelo Fulgini 3 goli. Zawodnicy Sofiane Boufal 3 asyst, Thomas Mangani 2 asyst, Angelo Fulgini 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Clermont Foot, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Angers nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Abdoulaye Bamba.
W 17 meczach zdobyli 25 bramek, co daje ?redni? 1.47 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 52.94% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 88.24% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Angers nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Clermont Foot znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Clermont Foot nie wygrali meczu na wyje?dzie od 8 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Clermont Foot zdobyli: Mohamed Bayo 8 goli, Elbasan Rashani 4 goli, Jason Berthomier 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Mohamed Bayo 2 asyst, Elbasan Rashani 3 asyst, Jason Berthomier 3 asyst.
W Clermont Foot nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Cedric Hountondji.
??cznie rozegrali 17 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 52.94% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.47% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Clermont Foot nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.12 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Angers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Angers wygranych 8 meczów , Clermont Foot wygra?a 7 spotka?, by?o 5 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 16 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Angers Clermont Foot
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
0

