Angers vs Auxerre
Posiadanie piłki
- Angers 48%
- Auxerre 52%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
30
Fofana
19
Lepaul
2
Arcus
24
Biumla
21
Lefort
26
Hanin
6
Aholou
93
Belkebla
18
Allevinah
10
Abdelli
28
Melali
16
Leon
17
Sinayoko
23
Hoever
20
Diomande
3
Osho
92
Akpa
14
Mensah
10
Perrin
42
Owusu
80
Massengo
25
Traore
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Ekomie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Belkhdim | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Zinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Ferhat | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Hountondji | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 24.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Rao-Lisoa | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | Dieng | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Fofana | 0 | 0 | 28.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | Lepaul | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | Arcus | 0 | 0 | 43.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | Biumla | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 21 | Lefort | 0 | 0 | 67.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 26 | |
Hanin | 0 | 0 | 53.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | Aholou | 0 | 0 | 40.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 93 | |
Belkebla | 0 | 0 | 62.00 (97.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 18 | |
Allevinah | 0 | 0 | 24.00 (91.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | Abdelli | 0 | 0 | 51.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 28 | |
Melali | 0 | 0 | 22.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Agouzoul | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Bair | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Diousse | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Aye | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | N’Gatta | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Keita | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | |
Percin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 45 | |
Onaiwu | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | Zossou | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 16 | |
Leon | 0 | 0 | 36.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | Sinayoko | 0 | 0 | 27.00 (63.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | |
Hoever | 0 | 0 | 34.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 20 | |
Diomande | 0 | 0 | 73.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Osho | 0 | 0 | 15.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 92 | Akpa | 0 | 0 | 75.00 (97.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 14 | |
Mensah | 0 | 0 | 66.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 10 | |
Perrin | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 42 | |
Owusu | 0 | 0 | 22.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 80 | |
Massengo | 0 | 0 | 64.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 25 | |
Traore | 0 | 0 | 22.00 (77.00%) | 5.00 | 1.00 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Angers - Auxerre
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Himad Abdelli 4 goli, Lepaul 4 goli, Ibrahima Niane 3 goli. Zawodnicy Himad Abdelli 1 asyst, Ibrahima Niane 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Auxerre, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 17 meczach zdobyli 19 bramek, co daje ?redni? 1.12 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 35.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.47% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Angers nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Auxerre znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Hamed Traore 7 goli, Gaetan Perrin 5 goli, Lassine Sinayoko 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Angers. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Hamed Traore 1 asyst, Gaetan Perrin 4 asyst, Lassine Sinayoko 4 asyst.
W 17 meczach zdobyli 24 bramek, co daje ?redni? 1.41 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 70.59% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.35% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Auxerre nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Angers. Ostatnie mecze obu dru?yn: 5 wygranych Angers, 3 wygranych Auxerre, 6 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 10 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2