Amiens vs Troyes
Posiadanie piłki
- Amiens 55%
- Troyes 48%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Gurtner
19
Bessat
3
Adenon
12
Dibassy
35
Avelar
14
Kakuta
34
Zungu
6
Monconduit
27
Mendoza
15
Konate
28
Traore
1
Zelazny
12
Deplagne
4
Vizcarrondo
22
Herelle
23
Traore
14
Bellugou
7
Walter
13
Khaoui
10
Nivet
28
Pele
26
Niane
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Gurtner | 0 | 0 | 26.00 (65.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | Bessat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Adenon | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | Dibassy | 0 | 0 | 50.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | |
Avelar | 0 | 0 | 40.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Kakuta | 0 | 0 | 43.00 (58.10%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 34 | |
Zungu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Monconduit | 0 | 0 | 55.00 (69.10%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Mendoza | 0 | 0 | 19.00 (73.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 15 | |
Konate | 0 | 0 | 13.00 (84.60%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Traore | 0 | 0 | 24.00 (37.50%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Tusumgama | 0 | 0 | 7.00 (71.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Fofana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Bourgaud | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | Bouet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Ielsh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Cissokho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
N'Gosso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Zelazny | 0 | 0 | 39.00 (38.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 12 | |
Deplagne | 0 | 0 | 42.00 (83.30%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Vizcarrondo | 0 | 0 | 31.00 (58.10%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Herelle | 0 | 0 | 25.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Traore | 0 | 0 | 35.00 (74.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Bellugou | 0 | 0 | 35.00 (68.60%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Walter | 0 | 0 | 48.00 (72.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Khaoui | 0 | 0 | 25.00 (72.00%) | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Nivet | 0 | 0 | 33.00 (81.80%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Pele | 0 | 0 | 32.00 (71.90%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
Niane | 0 | 0 | 17.00 (58.80%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Cordoval | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Azamoum | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Darbion | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Suk | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Saada | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Grandsir | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Samassa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 19 | |
Dingome | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Amiens - Troyes
Team Amiens currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Od 3 meczów u siebie nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Amiens w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Moussa Konate 8 goli, Gael Kakuta 5 goli, Harisson Manzala Tusumgama 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Moussa Konate 1 asyst, Gael Kakuta 4 asyst, Harisson Manzala Tusumgama 3 asyst.
??cznie rozegrali 29 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 15 zostali pokonani. W 24.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 65.52% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Amiens nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.83 na mecz
Dru?yna Troyes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Od 11 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Adama Niane 6 goli, Saif-Eddine Khaoui 5 goli, Hyun-Jun Suk 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Amiens. Zawodnicy Adama Niane 2 asyst, Saif-Eddine Khaoui 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Amiens, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 29 meczach zdobyli 24 bramek, co daje ?redni? 0.83 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 17 pora?ek. W 41.38% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 55.17% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Troyes nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Troyes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 3 wygranych Amiens, 8 wygranych Troyes, 8 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 10 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
1

