Amiens vs Toulouse
Posiadanie piłki
- Amiens 54%
- Toulouse 46%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Gurtner
25
Cissokho
2
Gouano
12
Dibassy
35
Avelar
6
Monconduit
8
Fofana
37
Gakpe
14
Kakuta
27
Mendoza
28
Traore
40
Lafont
20
Yago
5
Diop
2
Adou
12
Sylla
17
Sangare
4
Cahuzac
25
Wanga
24
Ndombe
9
Sanogo
7
Gradel
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Gurtner | 0 | 0 | 29.00 (48.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | |
Cissokho | 0 | 0 | 41.00 (68.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Gouano | 0 | 0 | 36.00 (83.30%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | Dibassy | 0 | 0 | 42.00 (88.10%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | |
Avelar | 0 | 0 | 16.00 (43.80%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Monconduit | 0 | 0 | 60.00 (83.30%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | Fofana | 0 | 0 | 24.00 (66.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 37 | |
Gakpe | 0 | 0 | 18.00 (77.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Kakuta | 0 | 0 | 34.00 (61.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Mendoza | 0 | 0 | 30.00 (73.30%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 28 | |
Traore | 0 | 0 | 24.00 (54.20%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Tusumgama | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bourgaud | 0 | 0 | 11.00 (72.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | Bouet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Gope-Fenepej | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Bessat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Ielsh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
N'Gosso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 3 | |
Adenon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Konate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Lafont | 0 | 0 | 23.00 (39.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Yago | 0 | 0 | 22.00 (54.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Diop | 0 | 0 | 24.00 (41.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Adou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Sylla | 0 | 0 | 36.00 (63.90%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Sangare | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cahuzac | 0 | 0 | 31.00 (74.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Wanga | 0 | 0 | 41.00 (87.80%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 24 | Ndombe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Sanogo | 0 | 0 | 15.00 (40.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Gradel | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Goicoechea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Jullien | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Jean | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Toivonen | 0 | 0 | 3.00 (66.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Durmaz | 0 | 0 | 13.00 (84.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Blin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Moubandje | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 10 | |
Delort | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Somalia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Amiens - Toulouse
Team Amiens currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Amiens w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Moussa Konate 7 goli, Gael Kakuta 4 goli, Harisson Manzala Tusumgama 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Moussa Konate 1 asyst, Gael Kakuta 4 asyst, Harisson Manzala Tusumgama 3 asyst.
??cznie rozegrali 25 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 14 zostali pokonani. W 28.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Amiens nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.88 na mecz
Team Toulouse currently is on lower place in table (16 position). Toulouse w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Czo?owi zawodnicy Toulouse w Liga francuska to Max-Alain Gradel 6 goli, Andy Delort 4 goli, Jimmy Durmaz 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Andy Delort 3 asyst, Jimmy Durmaz 1 asyst.
W 25 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 0.88 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 36.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 56.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Toulouse nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Amiens. Ostatnie mecze obu dru?yn: 2 wygranych Amiens, 1 wygranych Toulouse, 0 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 2 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 2 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
0

