Amiens vs Strasbourg
Posiadanie piłki
- Amiens 45%
- Strasbourg 55%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Gurtner
25
Cissokho
2
Gouano
3
Adenon
12
Dibassy
34
Zungu
6
Monconduit
37
Gakpe
14
Kakuta
35
Avelar
15
Konate
16
Oukidja
2
Foulquier
26
Kone
22
Seka
3
Ndour
10
Corgnet
8
Aholou
28
Martin
17
Goncalves
11
Lienard
19
Bahoken
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Gurtner | 0 | 0 | 28.00 (53.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | |
Cissokho | 0 | 0 | 26.00 (73.10%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Gouano | 0 | 0 | 17.00 (64.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Adenon | 0 | 0 | 25.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Dibassy | 0 | 0 | 21.00 (47.60%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 34 | |
Zungu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Monconduit | 0 | 0 | 32.00 (71.90%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 37 | |
Gakpe | 0 | 0 | 9.00 (44.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Kakuta | 0 | 0 | 23.00 (60.90%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 35 | |
Avelar | 0 | 0 | 22.00 (40.90%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 15 | |
Konate | 0 | 0 | 9.00 (55.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Tusumgama | 0 | 0 | 14.00 (85.70%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Fofana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Cornette | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | Bouet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Bessat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Ielsh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Traore | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 25.00 (44.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Foulquier | 0 | 0 | 34.00 (61.80%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Kone | 0 | 0 | 31.00 (77.40%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 22 | Seka | 0 | 0 | 46.00 (71.70%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | Ndour | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Corgnet | 0 | 0 | 41.00 (65.90%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | Aholou | 0 | 0 | 41.00 (73.20%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 46.00 (89.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Goncalves | 0 | 0 | 13.00 (84.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lienard | 0 | 0 | 38.00 (89.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 6.00 (66.70%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Grimm | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Saadi | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mangane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Blayac | 0 | 0 | 12.00 (58.30%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Salmier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Caci | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Terrier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Amiens - Strasbourg
Dru?yna Amiens znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 2 meczów. Najlepsi zawodnicy Amiens w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Moussa Konate 10 goli, Gael Kakuta 5 goli, Serge Gakpe 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Moussa Konate 2 asyst, Gael Kakuta 5 asyst, Serge Gakpe 2 asyst.
??cznie rozegrali 33 w tym sezonie. Wygra? 10 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 16 zostali pokonani. W 27.27% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Amiens nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.88 na mecz
Team Strasbourg currently is on lower place in table (16 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Od 8 meczów nie zaznali smaku wygranej. Od 2 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Stephane Bahoken 6 goli, Jean Aholou 5 goli, Nuno Da Costa 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Amiens. Zawodnicy , Nuno Da Costa 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Amiens, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Strasbourg: Kader Mangane, Martin Terrier.
Z powodu zawieszenia Pablo Martinez nie wybiegn? na boisko.
W 33 meczach zdobyli 38 bramek, co daje ?redni? 1.15 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 10 remisem. Odnie?li 15 pora?ek. W 63.64% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.88% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 18 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Strasbourg. Ostatnie mecze obu dru?yn: 7 wygranych Amiens, 7 wygranych Strasbourg, 6 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 12 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
3

