Amiens vs Saint-Etienne
Posiadanie piłki
- Amiens 40%
- Saint-Etienne 60%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Gurtner
19
Bessat
3
Adenon
2
Gouano
12
Dibassy
6
Monconduit
8
Fofana
7
Tusumgama
14
Kakuta
27
Mendoza
15
Konate
16
Ruffier
26
Debuchy
28
Subotic
24
Perrin
11
Silva
6
M'Vila
17
Selnaes
14
Bamba
10
Cabella
22
Monnet-Paquet
27
Beric
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Gurtner | 0 | 0 | 37.00 (48.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | Bessat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Adenon | 0 | 0 | 36.00 (72.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Gouano | 0 | 0 | 36.00 (80.60%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Dibassy | 0 | 0 | 34.00 (76.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Monconduit | 0 | 0 | 42.00 (66.70%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | Fofana | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Tusumgama | 0 | 0 | 14.00 (57.10%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Kakuta | 0 | 0 | 18.00 (66.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Mendoza | 0 | 0 | 10.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 15 | |
Konate | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Bourgaud | 0 | 0 | 19.00 (63.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Bouet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Gope-Fenepej | 0 | 0 | 14.00 (64.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Ielsh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Bodmer | 0 | 0 | 16.00 (62.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Cissokho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
N'Gosso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Ruffier | 0 | 0 | 30.00 (56.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Debuchy | 0 | 0 | 54.00 (72.20%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Subotic | 0 | 0 | 57.00 (75.40%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Perrin | 0 | 0 | 67.00 (89.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Silva | 0 | 0 | 47.00 (80.90%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
M'Vila | 0 | 0 | 77.00 (83.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Selnaes | 0 | 0 | 66.00 (83.30%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bamba | 0 | 0 | 50.00 (80.00%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Cabella | 0 | 0 | 73.00 (84.90%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Monnet-Paquet | 0 | 0 | 22.00 (90.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 27 | |
Beric | 0 | 0 | 15.00 (93.30%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Theophile-Catherine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Pajot | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Diousse | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Maiga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Hamouma | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Moulin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Vagner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Amiens - Saint-Etienne
Team Amiens currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 2 meczów. Najlepsi zawodnicy Amiens w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Moussa Konate 7 goli, Gael Kakuta 3 goli, Harisson Manzala Tusumgama 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Moussa Konate 1 asyst, Gael Kakuta 4 asyst, Harisson Manzala Tusumgama 2 asyst.
??cznie rozegrali 23 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 12 zostali pokonani. W 26.09% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 65.22% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Amiens nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.87 na mecz
Dru?yna Saint-Etienne znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Saint-Etienne w 5 ostatnich meczach zdoby?a 6 punktów. Saint-Etienne nie wygrali meczu na wyje?dzie od 8 spotka?. Czo?owi zawodnicy Saint-Etienne w Liga francuska to Jonathan Bamba 6 goli, Hernani 3 goli, Vincent Pajot 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Jonathan Bamba 4 asyst, Vincent Pajot 1 asyst.
W 23 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 0.96 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 60.87% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.91% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Saint-Etienne nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Saint-Etienne. Ostatnie mecze obu dru?yn: 3 wygranych Amiens, 4 wygranych Saint-Etienne, 0 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 6 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 4 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
0

