Amiens vs Dijon
Posiadanie piłki
- Amiens 54%
- Dijon 46%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Gurtner
3
Calabresi
27
Chedjou
12
Dibassy
25
Sjønnegård
5
Gnahore
17
Blin
28
Diabate
10
Kakuta
19
Akolo
15
Konate
16
Gomis
26
Chafik
25
Manga
22
Ndong
2
Alphonse
20
Amalfitano
15
Balmont
8
Soumare
19
Cadiz
21
Chouiar
11
Tavares
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Gurtner | 0 | 0 | 19.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 3 | |
Calabresi | 0 | 0 | 35.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Chedjou | 0 | 0 | 47.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | Dibassy | 0 | 0 | 46.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Sjønnegård | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Gnahore | 0 | 0 | 55.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Blin | 0 | 0 | 44.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Diabate | 0 | 0 | 29.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Kakuta | 0 | 0 | 23.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | Akolo | 0 | 0 | 23.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 15 | |
Konate | 0 | 0 | 8.00 (57.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Monconduit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Zungu | 0 | 0 | 11.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Aleesami | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Dreyer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Mendoza | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Lahne | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Cornette | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Gouano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 7 | |
Ghoddos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 9 | |
Guirassy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 11 | |
Otero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | |
Jallet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Gomis | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Chafik | 0 | 0 | 30.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Manga | 0 | 0 | 46.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Ndong | 0 | 0 | 74.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Alphonse | 0 | 0 | 25.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 43.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Balmont | 0 | 0 | 52.00 (89.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | Soumare | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Cadiz | 0 | 0 | 6.00 (60.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | Chouiar | 0 | 0 | 18.00 (58.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Tavares | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Runarsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Barbet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Mavididi | 0 | 0 | 8.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Pereira | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Loiodice | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Balde | 0 | 0 | 5.00 (62.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 31 | Nounchil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | Muzinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | Aguerd | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Sammaritano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 14 | |
Marie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Amiens - Dijon
Team Amiens currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Amiens w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Serhou Guirassy 4 goli, Stiven Mendoza 4 goli, Chadrac Akolo 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Serhou Guirassy 1 asyst, Chadrac Akolo 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Amiens: Juan Otero, Christophe Jallet.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 68.75% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Amiens nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.19 na mecz
Team Dijon currently is on lower place in table (16 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Dijon od 5 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Dijon w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Julio Tavares 3 goli, Mounir Chouiar 2 goli, Stephy Mavididi 2 goli. Zawodnicy Julio Tavares 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Amiens, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Dijon: Ngonda Muzinga, Naif Aguerd, Senou Coulibaly.
W 17 meczach zdobyli 11 bramek, co daje ?redni? 0.65 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 35.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 52.94% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Dijon nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Dijon wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Amiens wygranych 7 meczów , Dijon wygra?a 7 spotka?, by?o 4 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Amiens Dijon
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1