Alaves vs Eibar
Posiadanie piłki
- Alaves 43%
- Eibar 57%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Pacheco
15
Navarro
6
Maripan
5
Laguardia
3
Duarte
11
Inui
20
Brasanac
8
Pina
23
Jony
12
Calleri
18
Baston
1
Dmitrovic
11
Pena
4
Ramis
23
Arbilla
15
Angel
14
Orellana
5
Escalante
8
Diop
24
Jordan
19
Charles
17
Kike
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Pacheco | 0 | 0 | 20.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 15 | |
Navarro | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Maripan | 0 | 0 | 14.00 (51.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Laguardia | 0 | 0 | 16.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Duarte | 0 | 0 | 8.00 (44.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Inui | 0 | 0 | 19.00 (73.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Brasanac | 0 | 0 | 20.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pina | 0 | 0 | 23.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Jony | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 12 | |
Calleri | 0 | 0 | 14.00 (58.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Baston | 0 | 0 | 9.00 (52.00%) | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Vigaray | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Guidetti | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Sivera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Burgui | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Marin | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Mubarak | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 14.00 (51.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 11 | |
Pena | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Ramis | 0 | 0 | 27.00 (67.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Arbilla | 0 | 0 | 25.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Angel | 0 | 0 | 26.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Orellana | 0 | 0 | 26.00 (70.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Escalante | 0 | 0 | 10.00 (52.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Diop | 0 | 0 | 30.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Jordan | 0 | 0 | 35.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Charles | 0 | 0 | 15.00 (75.00%) | 6.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Kike | 0 | 0 | 9.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Bigas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Alvarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Cardona | 0 | 0 | 6.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Oliveira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Riesgo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Cucurella | 0 | 0 | 11.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Milla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Calavera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Alaves - Eibar
Dru?yna Alaves zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). Alaves w 5 ostatnich meczach zdoby?a 8 punktów. U siebie od 4 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Alaves w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Jony 4 goli, Jonathan Calleri 4 goli, Borja Baston 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Jony 8 asyst, Jonathan Calleri 2 asyst, Borja Baston 1 asyst.
??cznie rozegrali 26 w tym sezonie. Wygra? 11 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 46.15% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 65.38% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Alaves nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.04 na mecz
Dru?yna Eibar znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. Eibar od 8 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Alaves najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Charles 12 goli, Sergi Enrich 6 goli, Joan Jordan 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Eibar. Najwi?cej bramek wypracowa?: Charles 1 asyst, Sergi Enrich 2 asyst, Joan Jordan 4 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Eibar: Jordi Calavera.
??cznie rozegrali 26 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 10 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 53.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.08% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Eibar nie straci? bramki. W 13 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.31 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Eibar wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Alaves wygranych 8 meczów , Eibar wygra?a 14 spotka?, by?o 3 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 16 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Alaves Eibar
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1

