Linus Obexer vs Berisha - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Midfield
28 lat (1997-06-05)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
5
Defence
Switzerland Switzerland
Statystyki Linus Obexer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Berisha, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga szwajcarska Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Linus Obexer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 2 0 5 3652' 26 0 18 7 0 25 9 0 36 727 68% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 25 2 0 5 3479' 25 0 17 7 0 25 9 0 36 727 68% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Aarau 1 173' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   31 0 0 2 3618' 31 0 12 13 1 13 2 0 44 925 35% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Aarau 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 30 0 0 2 3528' 30 0 12 11 0 13 2 0 44 925 35% 0
2023/2024   7 0 0 0 863' 7 0 4 3 0 7 1 0 9 227 46% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 7 0 0 0 863' 7 0 4 3 0 7 1 0 9 227 46% 0
2022/2023   0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 0 0 2 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Vaduz 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   26 0 0 2 2415' 18 8 4 6 0 6 3 15 11 256 65% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Vaduz 26 0 0 2 2415' 18 8 4 6 0 6 3 15 11 256 65% 0
2019/2020   25 0 0 0 1412' 11 3 3 2 0 2 0 7 2 69 75% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lugano 5 0 0 0 349' 3 1 0 1 0 2 0 7 2 69 75% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lugano 20 0 0 0 1063' 8 2 3 1 0 - - - - - - -
2018/2019   2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Szwajcaria awans/spadek Aarau 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   34 0 0 0 1327' 12 2 3 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax 34 0 0 0 1327' 12 2 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   19 0 0 0 841' 3 3 4 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 13 0 0 0 538' 2 2 3 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 2 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 4 146' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   7 0 0 0 374' 2 2 1 2 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 7 0 0 0 374' 2 2 1 2 0 - - - - - - -
Statystyki Berisha
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 2 0 2 2750' 29 0 2 3 0 25 8 0 20 2515 87% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Vaduz 25 2 0 2 2360' 25 0 2 1 0 22 8 0 17 2063 87% 1
Europa Conference League FC Vaduz 4 0 0 0 390' 4 0 0 2 0 3 0 0 3 452 90% 0
2024/2025   35 2 0 1 3315' 35 0 2 11 1 26 3 0 33 1928 42% 0
Europa Conference League FC Vaduz 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Vaduz 33 2 0 1 3135' 33 0 2 10 1 26 3 0 33 1928 42% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   31 0 0 1 2996' 31 0 3 8 0 0 0 0 7 292 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Vaduz 29 0 0 1 2739' 29 0 2 8 0 0 0 0 7 292 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Wil 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League FC Vaduz 2 257' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 0% 0
Play-offs 2/3 Neuchâtel Xamax ' 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Neuchâtel Xamax ' 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2