Liam Mandeville vs David Bell - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
180 cm
77 kg
29 lat (1997-02-17)
England England
Profil zawodnika
11
Forward
178 cm
72 kg
42 lat (1984-01-21)
Ireland Ireland
Statystyki Liam Mandeville, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy League 2 Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Bell, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy League 1
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Liam Mandeville
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 6 0 11 4619' 35 0 21 3 0 36 13 0 48 1356 83% 0
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 166' 1 0 1 0 0 0 1 39 87% 0
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 32 6 0 11 4204' 32 0 19 3 0 33 12 0 44 1257 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 249' 2 0 1 2 1 0 2 47 81% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chesterfield 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 13 69% 0
2024/2025   38 4 0 7 4198' 38 0 10 5 0 50 19 0 53 1869 84% 4
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 3 0 0 0 450' 3 0 2 0 0 2 1 0 6 185 88% 1
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 35 4 0 7 3748' 35 0 8 5 0 48 18 0 47 1684 84% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   40 7 0 5 4475' 40 0 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 264' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 38 7 0 5 4211' 38 0 10 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   52 10 0 2 5532' 50 9 3 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 4 0 0 2 525' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 48 10 0 0 5007' 46 7 3 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   46 3 0 0 4789' 36 13 9 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 46 2 0 0 4789' 36 13 9 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   42 3 0 0 3993' 17 15 20 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Chesterfield 2 0 0 0 368' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 40 3 0 0 3625' 15 13 20 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   36 4 0 0 2969' 19 6 13 5 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Chesterfield 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 35 4 0 0 2879' 18 6 13 5 0 - - - - - - -
2018/2019   50 4 0 8 4647' 31 13 15 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 45 3 0 8 4233' 28 11 14 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Morecambe 2 0 0 0 235' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Morecambe 1 1 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Morecambe 2 24' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   51 4 0 0 3107' 12 8 19 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Doncaster Rovers 28 1 0 0 1845' 7 7 10 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Doncaster Rovers 2 62' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Doncaster Rovers 4 2 0 0 450' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Colchester United 14 0 0 0 590' 1 1 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Doncaster Rovers 3 1 0 0 160' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   35 10 4 3 2650' 13 5 14 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Doncaster Rovers 29 7 3 3 1992' 9 4 12 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Doncaster Rovers 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Doncaster Rovers 4 1 0 0 505' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Doncaster Rovers 1 1 0 0 63' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 1 0 0 896' 2 3 7 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Doncaster Rovers 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Doncaster Rovers 2 0 0 0 165' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Doncaster Rovers 34 1 0 0 701' 2 2 6 0 0 - - - - - - -
2014/2015   5 238' 0 0 3 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Doncaster Rovers 5 238' 0 0 3 - - - - - - -
Statystyki David Bell
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2013/2014   18 0 0 0 1052' 5 2 7 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Notts County 2 136' 1 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Notts County 16 0 0 0 916' 4 2 6 0 0 - - - - - - -
2012/2013   14 0 0 0 570' 2 0 5 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 14 0 0 0 570' 2 0 5 1 0 - - - - - - -
2011/2012   31 0 0 0 2813' 19 8 9 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 31 0 0 0 2813' 19 8 9 3 0 - - - - - - -
2010/2011   34 2 0 0 2556' 20 9 2 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 33 2 0 0 2556' 20 9 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   30 3 0 0 2584' 20 11 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 30 2 0 0 2584' 20 11 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   29 1 0 0 2807' 20 6 8 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 9 1 0 0 946' 8 2 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Norwich City 20 0 0 0 1861' 12 4 7 2 0 - - - - - - -
2007/2008   40 5 0 0 4208' 40 8 0 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leicester City 6 0 0 0 720' 6 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Luton Town 32 4 0 0 3308' 32 6 0 3 0 - - - - - - -
2006/2007   35 3 1 0 3153' 28 3 6 4 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Luton Town 35 3 1 0 3153' 28 3 6 4 1 - - - - - - -
2005/2006   27 3 0 0 2100' 15 4 8 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Rushden and D. 14 3 0 0 1364' 13 2 1 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Luton Town 13 0 0 0 736' 2 2 7 0 0 - - - - - - -
2004/2005   39 3 0 0 3738' 33 10 1 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Rushden and D. 39 3 0 0 3738' 33 10 1 3 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2