Michael Steinwender vs Liam Gordon - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Defence
Austria Austria
Profil zawodnika
4
Defence
30 lat (1996-01-26)
Scotland Scotland
Statystyki Michael Steinwender, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Liga szwedzka
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Liam Gordon, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Szkocji Puchar Ligi Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michael Steinwender
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 1 0 2 2382' 20 0 8 3 0 9 3 0 16 861 76% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 18 0 0 2 2136' 18 0 7 3 0 9 3 0 16 861 76% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Hearts 2 1 0 0 246' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 1 0 0 1092' 10 0 2 0 1 5 1 0 9 443 84% 0
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 0 210' 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 8 1 0 0 882' 8 0 2 0 0 5 1 0 9 443 84% 0
2023/2024   7 0 0 0 827' 7 0 2 0 0 5 1 0 8 540 85% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 6 0 0 0 707' 6 0 2 0 0 5 1 0 8 540 85% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   29 1 0 0 2069' 18 2 5 2 0 3 0 9 11 636 81% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 29 0 0 0 2069' 18 2 5 2 0 3 0 9 11 636 81% 0
2021/2022   29 0 0 0 2890' 20 11 6 4 0 1 0 8 10 591 78% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 2 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 21 0 0 0 2202' 14 9 5 2 0 1 0 8 10 591 78% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SKN St. Poelten 6 0 0 0 462' 4 1 1 2 0 - - - - - - -
2020/2021   31 0 0 0 2534' 19 5 8 3 0 0 0 12 8 643 79% 0
Austria Promotion/Relegation 1 SKN St. Poelten 1 0 0 0 146' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SKN St. Poelten 30 0 0 0 2388' 18 4 8 3 0 0 0 12 8 643 79% 0
2019/2020   11 335' 1 0 3 0 0 4 1 45 84% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 11 335' 1 0 3 0 0 4 1 45 84% 0
2017/2018   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Liam Gordon
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 1 0 0 1707' 17 0 3 3 1 6 2 0 1 640 91% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 9 1 0 0 941' 9 0 2 3 0 6 2 0 1 640 91% 0
Puchar Szkocji Motherwell 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Motherwell 5 496' 5 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Motherwell 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   34 1 0 1 3307' 34 0 3 4 1 17 7 0 13 821 74% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 28 1 0 1 2677' 28 0 3 3 1 17 7 0 13 821 74% 0
Puchar Ligi Motherwell 6 0 0 0 630' 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   36 0 0 0 3352' 36 0 3 3 1 28 2 0 13 859 59% 2
Puchar Ligi St.Johnstone 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji St.Johnstone 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 31 0 0 0 2902' 31 0 3 3 1 28 2 0 13 859 59% 2
2022/2023   36 2 0 1 2933' 29 2 3 7 0 13 6 26 19 827 58% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 36 2 0 1 2933' 29 2 3 7 0 13 6 26 19 827 58% 1
2021/2022   36 1 0 0 3287' 35 1 1 11 0 7 2 36 12 865 63% 0
Baraże St.Johnstone 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy St.Johnstone 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League St.Johnstone 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 31 1 0 0 2837' 30 1 1 10 0 7 2 36 12 865 63% 0
2020/2021   40 1 0 1 3742' 39 2 1 5 0 7 5 20 10 610 63% 1
Puchar Szkocji St.Johnstone 4 390' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 36 1 0 1 3352' 35 2 1 5 0 7 5 20 10 610 63% 1
2019/2020   22 0 0 0 1572' 17 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji St.Johnstone 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 20 0 0 0 1482' 16 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   32 0 0 0 1111' 10 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 32 0 0 0 1111' 10 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   26 1 0 0 614' 5 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 26 0 0 0 614' 5 1 2 1 0 - - - - - - -
National League North/South Whitehawk 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   25 0 0 0 1010' 11 1 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Peterhead 7 0 0 0 650' 7 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi St.Johnstone 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Baraże Peterhead 4 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 13 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   17 0 0 0 1343' 14 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 4 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Elgin City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Elgin City 12 1080' 12 0 0 - - - - - - -
2014/2015   13 0 0 0 1110' 12 0 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Arbroath 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Arbroath 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hibernian 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Arbroath 10 900' 10 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2