Lhungdim vs Laldinpuia - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
12
Defence
India India
Profil zawodnika
4
Defence
Statystyki Lhungdim, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Laldinpuia, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Lhungdim
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 0 0 1 1145' 12 0 1 2 0 6 1 0 16 375 74% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Punjab 12 0 0 1 1145' 12 0 1 2 0 6 1 0 16 375 74% 1
2024/2025   17 1 0 2 1598' 17 0 1 6 2 9 2 0 8 508 69% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Punjab 17 1 0 2 1598' 17 0 1 6 2 9 2 0 8 508 69% 0
2023/2024   15 0 0 1 1483' 15 0 2 4 0 4 0 0 18 551 73% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Punjab 15 0 0 1 1483' 15 0 2 4 0 4 0 0 18 551 73% 0
Statystyki Laldinpuia
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 0 0 0 432' 4 0 1 0 0 4 0 0 3 211 78% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 4 0 0 0 432' 4 0 1 0 0 4 0 0 3 211 78% 0
2024/2025   19 1 0 0 1845' 19 0 2 8 1 9 3 0 14 647 78% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 19 1 0 0 1845' 19 0 2 8 1 9 3 0 14 647 78% 0
2023/2024   20 1 0 0 1943' 20 0 2 1 0 6 3 0 15 731 80% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Jamshedpur 20 1 0 0 1943' 20 0 2 1 0 6 3 0 15 731 80% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2