Lewis Dunk vs Craig Dawson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Defence
192 cm
88 kg
34 lat (1991-11-21)
England England
Profil zawodnika
15
Defence
188 cm
78 kg
36 lat (1990-05-06)
England England
Statystyki Lewis Dunk, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Carabao Cup Premier League Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Craig Dawson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Olimpiada
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lewis Dunk
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 1 0 0 3192' 34 0 2 12 0 24 3 0 9 2377 92% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 58 93% 1
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 30 1 0 0 2700' 30 0 0 10 0 23 3 0 9 2319 92% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 402' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   26 0 0 0 2534' 26 0 3 5 0 13 3 0 11 1975 91% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 71 93% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 25 0 0 0 2398' 25 0 2 5 0 12 3 0 11 1904 91% 2
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   42 4 0 1 4099' 42 0 5 8 1 45 14 0 16 4037 92% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Brighton & Hove Albion 7 0 0 0 676' 7 0 1 1 0 7 0 0 2 692 91% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 1 0 0 263' 2 0 1 0 0 5 2 0 2 221 91% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 33 3 0 1 3160' 33 0 3 7 1 33 12 0 12 3124 92% 1
2022/2023   44 2 0 0 4068' 42 3 0 5 0 16 4 13 25 2702 90% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 1 0 0 3330' 36 1 0 4 0 16 4 13 25 2702 90% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 4 1 0 0 468' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 270' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   33 1 0 0 2793' 30 0 1 2 1 11 7 11 4 1935 88% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 31 1 0 0 2610' 29 0 0 2 1 11 7 10 4 1858 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 0 0 1 0 77 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 93' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   37 5 0 0 3360' 37 0 0 5 2 29 14 18 16 2069 90% 2
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 33 5 0 0 2970' 33 0 0 5 2 23 12 16 14 1704 89% 2
Premier League Premier League Premier League Manchester United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 1 0 1 0 77 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 0 5 2 1 2 288 92% 0
2019/2020   36 3 0 3 3321' 36 1 0 9 0 30 10 19 19 1953 87% 1
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 36 3 0 3 3321' 36 1 0 9 0 30 10 19 19 1953 87% 1
2018/2019   43 2 0 1 3500' 38 1 0 8 1 20 4 24 18 1318 83% 1
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 36 2 0 1 3260' 36 1 0 7 1 20 4 22 14 1235 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 4 0 0 0 240' 2 0 0 1 0 0 0 2 4 83 83% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   44 1 0 1 3540' 39 0 0 7 0 24 9 36 18 1170 79% 1
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 38 1 0 1 3420' 38 0 0 7 0 24 9 36 18 1170 79% 1
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Swansea City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 4 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   46 2 0 1 4036' 43 3 0 14 1 38 13 39 21 2015 80% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 43 2 0 1 4036' 43 3 0 14 1 38 13 39 21 2015 80% 2
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   47 4 0 1 3646' 40 0 1 10 2 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 45 4 0 1 3466' 38 0 1 9 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   48 7 0 2 3856' 42 1 0 11 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 42 5 0 2 3466' 38 1 0 10 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 4 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   36 0 0 1 990' 9 1 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bristol City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 29 0 0 1 590' 5 0 2 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bristol City 4 0 0 0 220' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   29 0 0 0 758' 7 1 1 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 29 0 0 0 758' 7 1 1 0 1 - - - - - - -
2011/2012   33 0 0 0 2970' 33 0 0 12 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Liverpool FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 31 0 0 0 2790' 31 0 0 12 0 - - - - - - -
2010/2011   17 358' 2 0 3 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Brighton & Hove Albion 16 358' 2 0 3 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   2 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Brighton & Hove Albion 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Craig Dawson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   12 0 0 0 1293' 12 0 3 2 0 6 1 0 5 597 88% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Wolverhampton Wanderers 1 152' 1 0 1 1 0 0 0 63 94% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 10 0 0 0 978' 10 0 1 2 0 5 1 0 5 534 87% 2
Premier League Premier League Premier League Everton 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Wolverhampton Wanderers 1 0 0 0 163' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   27 1 0 1 2481' 26 0 2 7 0 16 5 0 15 1286 87% 4
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 26 1 0 1 2391' 25 0 2 7 0 16 5 0 15 1247 87% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 39 87% 0
2022/2023   32 2 0 0 2527' 26 3 0 7 0 14 3 11 12 956 84% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 13 0 0 0 720' 8 0 0 2 0 5 1 4 3 238 82% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 17 1 0 0 1687' 17 3 0 4 0 9 2 7 9 718 85% 0
Europa Conference League West Ham United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   53 4 0 2 4444' 44 1 5 6 1 23 8 47 13 1529 82% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 11 2 0 0 930' 10 0 0 1 0 3 2 5 2 264 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 0 166' 1 0 1 1 0 2 1 2 0 78 81% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 37 2 0 2 3048' 30 1 4 4 1 18 5 40 11 1187 82% 1
2020/2021   33 4 0 0 2370' 26 0 0 6 1 13 5 13 8 659 80% 2
Championship Championship Championship Watford 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Watford 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 2 1 2 1 135 86% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 26 3 0 0 1980' 22 0 0 5 1 11 4 11 7 524 78% 2
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy West Ham United Academy 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   37 2 0 0 2681' 27 1 3 6 0 26 7 31 12 756 78% 0
Premier League Premier League Premier League Watford 35 2 0 0 2591' 26 1 3 6 0 26 7 31 12 756 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Watford 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Watford 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   45 3 0 2 4363' 43 5 2 10 0 32 10 48 37 1685 80% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 1 0 0 0 167' 0 1 1 0 0 0 0 1 1 23 91% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 1 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 43 3 0 2 4034' 42 3 1 10 0 32 10 47 36 1662 80% 4
2017/2018   33 2 0 0 2961' 32 1 0 7 0 14 4 35 23 630 70% 3
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 29 2 0 0 2601' 28 1 0 6 0 14 4 35 23 630 70% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   39 4 0 0 3668' 39 2 0 10 0 21 8 54 37 1008 62% 4
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 37 4 0 0 3458' 37 2 0 10 0 21 8 54 37 1008 62% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   43 4 0 0 3762' 40 1 2 3 0 37 8 27 28 1119 62% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 3 243' 2 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 2 43' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 38 4 0 0 3476' 38 1 0 3 0 37 8 27 28 1119 62% 3
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   44 2 0 0 3161' 34 1 0 8 0 16 4 23 24 991 74% 1
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 37 2 0 0 2681' 29 1 0 6 0 16 4 23 24 991 74% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 3 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   24 0 0 2 1107' 10 3 0 1 0 14 1 10 5 255 76% 1
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 24 0 0 2 1107' 10 3 0 1 0 14 1 10 5 255 76% 1
2012/2013   32 4 0 1 1619' 17 1 0 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 15 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 17 4 0 1 1529' 16 1 0 2 0 - - - - - - -
2011/2012   32 810' 7 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 31 720' 6 0 2 - - - - - - -
2010/2011   45 11 0 0 4035' 44 0 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rochdale 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 45 10 0 0 4035' 44 0 1 4 0 - - - - - - -
2009/2010   45 11 0 0 3785' 40 2 1 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Rochdale 45 9 0 0 3785' 40 2 1 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Rochdale 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rochdale 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Rochdale 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2