Levi Colwill vs Kevin Danso - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
England England
Profil zawodnika
4
Defence
190 cm
27 lat (1998-09-19)
Austria Austria
Statystyki Levi Colwill, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Premier Reserve League FIFA Club World Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Premier League Summer Series
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kevin Danso, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Superpuchar Europy Liga Mistrzów Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie U-21 EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Levi Colwill
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 1 1048' 10 0 1 4 0 1 0 0 9 730 86% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 1 127 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 81 90% 0
Premier Reserve League Chelsea Academy 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 44 0% 0
FIFA Club World Cup Chelsea 5 0 0 1 598' 5 0 1 3 0 1 0 0 6 375 93% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 1 103 92% 0
2024/2025   37 2 0 1 3420' 37 0 1 10 0 17 4 0 22 2862 90% 4
Premier League Premier League Premier League Chelsea 35 2 0 1 3240' 35 0 1 9 0 17 4 0 21 2560 90% 4
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 208 87% 0
Europa Conference League Chelsea 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 94 94% 0
2023/2024   28 1 0 1 2987' 27 1 7 3 0 14 3 0 19 1625 85% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 6 0 0 0 681' 6 0 2 1 0 3 0 0 5 490 88% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 20 1 0 1 2142' 20 0 5 2 0 11 3 0 14 1040 83% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 95 84% 0
2022/2023   33 0 0 2 1954' 16 2 4 1 0 4 0 0 3 384 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 28 0 0 2 1497' 13 1 3 1 0 4 0 0 3 384 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 247' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 2 0 1 2895' 29 1 3 5 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 35 2 0 1 2775' 28 1 3 5 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
2019/2020   2 155' 0 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 2 155' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Kevin Danso
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 0 0 1 3070' 30 0 6 10 0 12 3 0 21 1498 78% 2
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Tottenham Hotspur 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 14 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 1 0 0 5 308 88% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 90' 1 0 0 2 0 0 2 41 73% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 17 0 0 0 1714' 17 0 3 8 0 7 2 0 11 834 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Tottenham Hotspur 2 180' 2 0 0 1 1 0 1 106 90% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Austria 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 44 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Tottenham Hotspur 3 0 0 1 380' 3 0 2 0 0 0 0 0 2 151 0% 0
2024/2025   28 0 0 0 2628' 28 0 1 4 0 20 6 0 29 1641 86% 1
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 9 0 0 0 888' 9 0 1 0 0 7 3 0 13 548 86% 0
Europa Conference League RC Lens 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 1 0 0 24 75% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 69 81% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 12 0 0 0 1080' 12 0 0 3 0 10 2 0 11 767 86% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 1 90' 1 0 0 1 0 0 2 81 85% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Tottenham Hotspur 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 40 82% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 120' 1 0 0 0 0 0 1 30 73% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 1 82 88% 0
2023/2024   38 1 0 0 3496' 38 0 1 9 0 30 7 0 66 2057 84% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RC Lens 6 0 0 0 540' 6 0 0 2 0 7 2 0 12 220 86% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 3 60 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 30 1 0 0 2746' 30 0 1 6 0 21 5 0 48 1710 83% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RC Lens 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 0 0 3 67 94% 1
2022/2023   43 1 0 2 3887' 41 0 3 9 1 19 4 33 46 2029 89% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 5 0 0 0 402' 3 0 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 37 1 0 2 3395' 37 0 1 7 1 19 4 33 46 2029 89% 2
2021/2022   38 2 0 2 3296' 33 3 1 9 2 11 4 41 37 1873 86% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 0 0 0 1 79 89% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 35 2 0 2 3128' 32 2 1 9 2 11 4 41 36 1794 86% 1
2020/2021   33 2 0 1 3056' 32 2 1 6 1 18 3 25 44 1299 80% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Fortuna Duesseldorf 32 2 0 1 2966' 31 2 1 6 1 18 3 25 44 1299 80% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Fortuna Duesseldorf 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   27 1 1 1 1025' 7 3 3 2 1 1 0 8 3 111 72% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 23 0 0 1 519' 3 1 3 2 1 1 0 4 2 97 75% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 0 0 0 326' 2 2 0 0 0 0 0 4 1 14 50% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Austria U21 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   37 1 0 1 1817' 15 1 5 3 0 10 5 16 15 438 75% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 33 1 0 1 1577' 13 1 5 3 0 10 5 16 15 438 75% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 4 240' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   25 2 0 0 1677' 13 5 3 2 0 9 4 17 16 359 73% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 24 2 0 0 1677' 13 5 3 2 0 9 4 17 16 359 73% 0
2016/2017   19 0 0 0 1000' 10 1 1 1 0 3 0 11 7 223 72% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 5 0 0 0 297' 3 0 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 14 0 0 0 703' 7 1 0 0 0 3 0 11 7 223 72% 0
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Augsburg II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2