Leonardo Pavoletti vs Che Adams - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Forward
188 cm
80 kg
37 lat (1988-11-26)
Italy Italy
Profil zawodnika
19
Midfield
178 cm
66 kg
29 lat (1996-11-13)
England England
Statystyki Leonardo Pavoletti, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Audi Cup 1
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Che Adams, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Euro
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Leonardo Pavoletti
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 1 0 1 322' 2 0 2 1 0 6 1 0 0 80 60% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 1 175' 1 0 1 0 0 0 0 17 65% 1
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Cagliari 1 1 0 1 147' 1 0 1 1 0 6 1 0 0 63 59% 2
2024/2025   3 3 0 0 403' 3 0 2 5 0 20 8 0 9 187 63% 7
Serie A Serie A Serie A Cagliari 2 2 0 0 255' 2 0 1 5 0 18 7 0 7 156 59% 7
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 1 1 0 0 148' 1 0 1 0 0 2 1 0 2 31 81% 0
2023/2024   7 4 0 1 911' 6 1 4 4 0 28 10 0 7 168 52% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 1 205' 1 0 1 3 1 0 0 14 0% 2
Serie A Serie A Serie A Cagliari 6 4 0 1 706' 5 1 3 4 0 25 9 0 7 154 57% 1
2022/2023   26 7 0 0 2399' 11 4 16 3 0 35 14 19 12 239 70% 4
Serie B Serie B Serie B Cagliari 25 7 0 0 2331' 11 4 15 3 0 35 14 19 12 239 70% 4
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 1 68' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   39 5 0 1 3527' 16 10 19 9 0 28 11 43 30 505 64% 4
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 3 0 0 0 267' 2 1 0 0 0 2 0 1 2 30 50% 0
Serie A Serie A Serie A Cagliari 36 5 0 1 3260' 14 9 19 9 0 26 11 42 28 475 65% 4
2020/2021   40 4 0 3 4023' 19 13 17 8 0 29 11 34 23 313 67% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 3 0 0 0 318' 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Cagliari 37 4 0 3 3705' 17 12 16 8 0 29 11 34 23 313 67% 6
2019/2020   3 0 0 0 314' 2 1 1 0 0 2 0 0 0 12 83% 0
Serie A Serie A Serie A Cagliari 2 0 0 0 224' 1 1 1 0 0 2 0 0 0 12 83% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   37 18 0 1 3555' 33 7 1 6 0 86 34 82 35 602 70% 18
Serie A Serie A Serie A Cagliari 34 16 0 1 3222' 31 5 1 6 0 84 34 80 34 584 70% 18
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 3 2 0 0 333' 2 2 0 0 0 2 0 2 1 18 72% 0
2017/2018   34 11 0 0 3440' 31 7 2 8 0 79 33 71 31 543 66% 27
Serie A Serie A Serie A Cagliari 34 11 0 0 3440' 31 7 2 8 0 79 33 71 31 543 66% 27
2016/2017   34 4 0 0 1958' 11 5 9 2 0 34 14 25 8 220 72% 8
Serie A Serie A Serie A Genoa 9 3 0 0 863' 7 2 2 2 0 29 12 19 7 175 71% 6
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 19 0 0 0 612' 2 2 4 0 0 5 2 6 1 45 78% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Genoa 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 4 0 0 0 393' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Włochy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   25 15 0 3 2471' 22 4 3 3 1 69 30 66 34 466 71% 25
Serie A Serie A Serie A Genoa 24 14 0 3 2351' 21 4 3 3 1 69 30 66 34 466 71% 25
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Genoa 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   41 7 0 3 1677' 5 9 8 4 0 26 8 29 13 208 75% 9
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 3 0 0 0 256' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Genoa 18 6 0 3 744' 4 0 6 4 0 20 7 15 9 164 74% 6
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 20 1 0 0 677' 0 8 1 0 0 6 1 14 4 44 77% 3
2013/2014   40 25 3 0 659' 1 7 1 0 0 2 0 2 0 10 80% 0
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 2 0 0 0 140' 0 2 0 0 0 2 0 2 0 10 80% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Varese 38 24 3 0 519' 1 5 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   11 0 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Sassuolo 11 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   10 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Virtus Lanciano 8 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Baraże Virtus Lanciano 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Che Adams
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 10 0 3 3717' 26 0 19 0 0 54 17 0 20 589 75% 9
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Torino 3 2 0 0 483' 3 0 3 0 0 5 3 0 3 59 71% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szkocja 1 3 0 1 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 0 18 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Torino 1 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Torino 21 5 0 2 2993' 21 0 15 0 0 48 14 0 17 512 75% 9
2024/2025   34 10 0 4 3935' 34 0 13 2 0 71 28 0 46 616 75% 24
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Torino 1 1 0 1 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 2 25 92% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szkocja 3 0 0 0 483' 3 0 3 0 0 5 1 0 4 47 72% 1
Serie A Serie A Serie A Torino 30 9 0 3 3362' 30 0 10 2 0 64 26 0 40 544 75% 23
2023/2024   29 17 0 6 4403' 28 1 25 6 0 81 31 0 48 709 72% 18
Championship Championship Championship Southampton 25 15 0 4 3855' 25 0 22 5 0 79 31 0 46 661 74% 18
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 2 0 2 390' 2 1 2 0 0 1 0 0 2 35 77% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Southampton 1 158' 1 0 1 1 0 0 0 13 0% 0
2022/2023   42 10 0 4 4581' 31 15 10 2 0 44 21 30 28 490 70% 16
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 6 1 0 1 910' 5 5 1 1 0 8 6 4 3 67 70% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 0 0 0 237' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 4 5 0 0 299' 2 0 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 30 4 0 3 3135' 23 9 6 1 0 36 15 26 25 423 70% 12
2021/2022   50 11 0 4 4976' 32 17 11 1 0 50 32 39 45 552 69% 19
Premier League Premier League Premier League Southampton 35 7 0 3 3276' 23 10 7 0 0 38 24 28 39 422 67% 7
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 9 3 0 1 1220' 7 6 2 1 0 10 6 8 6 115 75% 12
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 93' 0 0 1 1 1 0 0 4 50% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szkocja 1 90' 1 0 0 1 1 3 0 11 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 2 1 0 0 297' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   42 9 0 5 4746' 32 16 9 1 0 35 22 24 49 510 71% 13
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 0 0 0 174' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 37 9 0 5 4183' 30 14 6 1 0 34 21 23 48 495 71% 13
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 0 0 0 389' 1 1 3 0 0 1 1 1 1 15 60% 0
2019/2020   41 4 0 3 3763' 14 12 21 1 0 36 10 18 16 191 69% 10
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 2 159' 1 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 36 4 0 2 3359' 12 12 18 0 0 36 10 17 16 190 68% 10
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 3 0 0 1 245' 1 0 2 1 0 0 0 1 0 1 100% 0
2018/2019   48 22 1 4 5422' 44 15 4 5 0 114 56 73 67 532 70% 18
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 10 70% 2
Championship Championship Championship Birmingham City 46 22 1 4 5266' 43 15 3 5 0 113 56 73 67 522 70% 16
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Birmingham City 1 66' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   35 9 0 2 3566' 19 11 14 1 1 30 18 21 18 176 68% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Birmingham City 1 3 0 0 159' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 3 1 0 0 286' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Birmingham City 31 5 0 2 3121' 16 9 14 1 1 30 18 21 18 176 68% 0
2016/2017   48 7 0 3 4266' 30 10 13 4 1 67 22 32 71 602 73% 9
Championship Championship Championship Birmingham City 45 7 0 3 4019' 28 10 12 3 1 67 22 32 71 602 73% 9
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 1 0 0 0 67' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   45 12 1 1 3955' 29 11 9 5 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 39 11 0 1 3793' 29 10 7 5 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 3 0 0 0 32' 0 1 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 2 130' 0 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sheffield United 1 1 1 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   33 3 0 0 1289' 5 3 8 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 3 2 0 0 120' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 30 1 0 0 1169' 5 3 6 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2