Leonardo Bertone vs Anto Grgic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
178 cm
72 kg
32 lat (1994-03-14)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
14
Midfield
188 cm
78 kg
29 lat (1996-11-28)
Switzerland Switzerland
Statystyki Leonardo Bertone, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie Liga amerykańska MLS Klubowe turieje towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Anto Grgic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Leonardo Bertone
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 10 5 2 3491' 34 0 5 7 0 70 25 0 22 1269 71% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 32 10 5 2 3311' 32 0 5 7 0 70 25 0 22 1269 71% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Thun 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 9 4 1 3031' 33 0 1 8 0 45 11 0 27 1276 38% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 33 9 4 1 3031' 33 0 1 7 0 45 11 0 27 1276 38% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   18 1 0 5 2104' 18 0 7 7 2 3 0 0 1 77 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 18 1 0 5 2104' 18 0 7 7 2 3 0 0 1 77 0% 0
2022/2023   2 6 0 0 210' 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 6 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Thun 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Waasland-Beveren 3 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   31 1 0 2 2868' 31 1 0 5 0 2 0 7 0 113 72% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Waasland-Beveren 28 1 0 2 2598' 28 1 0 5 0 2 0 7 0 113 72% 1
Finały ligi belgijskiej Waasland-Beveren 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Waasland-Beveren 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   18 2 0 2 1725' 17 2 1 6 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 16 1 0 2 1558' 16 2 0 6 1 - - - - - - -
Szwajcaria awans/spadek Thun 2 1 0 0 167' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   25 1 0 2 1081' 6 0 7 2 0 0 0 3 2 50 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 8 0 0 0 339' 1 0 3 1 0 0 0 3 2 50 84% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 16 1 0 2 652' 4 0 4 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   32 3 0 0 2516' 18 2 10 5 0 4 1 2 1 69 83% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 25 3 0 0 2023' 15 2 7 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 4 242' 2 0 1 4 1 2 1 69 83% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 2 180' 1 0 1 - - - - - - -
2016/2017   45 4 0 0 3968' 32 4 10 5 0 2 1 4 1 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 4 0 0 0 501' 4 1 0 0 0 2 1 4 1 0 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 2 1 0 0 290' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 33 3 0 0 2657' 23 2 7 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 6 520' 4 0 2 - - - - - - -
2015/2016   37 5 0 0 2875' 25 4 5 9 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 32 5 0 0 2795' 25 3 5 9 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 2 0 0 0 80' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   47 4 0 0 3059' 23 3 10 5 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 35 3 0 0 2395' 19 3 6 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 12 1 0 0 664' 4 0 4 0 0 - - - - - - -
2013/2014   26 1 0 0 1146' 10 1 2 3 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 26 1 0 0 1146' 10 1 2 3 0 - - - - - - -
2012/2013   8 0 0 0 326' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 7 0 0 0 326' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2011/2012   1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Anto Grgic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   32 1 1 2 3197' 27 9 3 6 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 30 1 1 2 2923' 25 8 3 6 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 2 0 0 0 274' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 7 6 8 2845' 28 3 2 8 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 32 7 6 8 2845' 28 3 2 8 0 - - - - - - -
2020/2021   36 10 5 5 3868' 29 9 7 7 0 - - - - - - -
Szwajcaria awans/spadek Sion 2 0 0 0 147' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 1 1 1 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 33 9 4 5 3601' 28 9 5 6 0 - - - - - - -
2019/2020   38 3 2 6 4035' 33 11 4 5 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 3 1 1 0 416' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 35 2 1 6 3619' 30 9 4 5 0 - - - - - - -
2018/2019   22 5 1 1 2178' 19 5 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 21 4 1 1 2058' 18 5 2 3 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   20 1 0 0 1688' 11 4 5 1 0 0 0 1 0 10 100% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 4 85' 0 0 1 0 0 1 0 10 100% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 15 1 0 0 1529' 11 4 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   23 2 0 3 1335' 8 4 6 2 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfB Stuttgart 22 0 0 3 1335' 8 4 6 1 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka VfB Stuttgart II 2 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 5 1 0 2223' 20 0 7 6 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Zuerich 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 27 4 1 0 2037' 20 0 4 6 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 4 1 0 0 156' 0 0 3 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2