Lebusa vs Lasse Sobiech - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
31
Defence
South Africa South Africa
Profil zawodnika
24
Defence
185 cm
74 kg
35 lat (1991-01-18)
Germany Germany
Statystyki Lebusa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Afrykański Puchar Konfederacji Puchar MNT8 RPA Liga Republiki Południowej Afryki Puchar Nedbank RPA FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie African Football League
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lasse Sobiech, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Republiki Południowej Afryki Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Statystyki Lebusa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 0 0 1 1806' 17 0 4 3 0 5 2 0 11 734 87% 0
Afrykański Puchar Konfederacji Afrykański Puchar Konfederacji Afrykański Puchar Konfederacji Vasco da Gama 2 0 0 0 314' 2 0 2 1 0 2 2 0 1 52 73% 0
Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Mamelodi Sundowns FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 19 95% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Mamelodi Sundowns FC 4 0 0 1 421' 4 0 1 0 0 0 0 0 3 307 93% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Vasco da Gama 10 0 0 0 981' 10 0 1 2 0 3 0 0 7 335 83% 0
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Vasco da Gama 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
FIFA Club World Cup Mamelodi Sundowns FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 21 100% 0
2024/2025   21 1 0 1 2339' 21 0 6 5 0 3 0 0 12 1329 93% 0
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Mamelodi Sundowns FC 1 0 0 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 3 187 94% 0
Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Mamelodi Sundowns FC 3 361' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Mamelodi Sundowns FC 11 0 0 0 1126' 11 0 2 3 0 2 0 0 4 762 93% 0
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Mamelodi Sundowns FC 6 1 0 0 762' 6 0 3 1 0 1 0 0 5 380 91% 0
2023/2024   22 0 0 0 2160' 22 0 3 4 1 9 1 0 14 1063 78% 1
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Mamelodi Sundowns FC 3 0 0 0 316' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Puchar MNT8 RPA Mamelodi Sundowns FC 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Mamelodi Sundowns FC 12 0 0 0 1144' 12 0 1 1 1 4 0 0 9 706 72% 0
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Mamelodi Sundowns FC 6 0 0 0 610' 6 0 1 1 0 5 1 0 5 357 91% 1
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Mamelodi Sundowns FC 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Lasse Sobiech
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Vasco da Gama 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   19 0 0 0 1366' 9 2 6 2 0 3 0 14 5 339 76% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 19 0 0 0 1366' 9 2 6 2 0 3 0 14 5 339 76% 1
2020/2021   12 3 0 0 1080' 12 0 0 0 0 12 3 6 4 300 79% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 12 3 0 0 1080' 12 0 0 0 0 12 3 6 4 300 79% 0
2019/2020   17 1 0 0 660' 7 0 0 4 0 0 0 2 0 23 57% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Royal Excel Mouscron 6 1 0 0 540' 6 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 10 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 2 0 23 57% 0
2018/2019   23 0 0 1 1394' 9 0 8 4 0 0 0 0 0 81 96% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Köln 22 0 0 1 1394' 9 0 8 4 0 0 0 0 0 81 96% 0
2017/2018   28 3 1 0 2402' 25 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 27 3 1 0 2312' 24 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 4 1 0 2615' 28 2 1 6 0 34 13 47 18 762 71% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 30 4 1 0 2615' 28 2 1 6 0 34 13 47 18 762 71% 1
2015/2016   32 4 3 1 2874' 31 0 1 3 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 32 4 3 1 2874' 31 0 1 3 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FSV Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 4 0 1 2864' 31 1 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 33 4 0 1 2864' 31 1 0 8 0 - - - - - - -
2013/2014   32 1 0 0 838' 7 2 2 1 0 3 1 14 4 405 79% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hamburger SV 30 1 0 0 838' 7 2 2 1 0 3 1 14 4 405 79% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   32 2 0 0 2076' 17 1 7 3 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Greuther Fuerth 32 2 0 0 2076' 17 1 7 3 0 - - - - - - -
2011/2012   15 1 0 0 1181' 11 1 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 15 1 0 0 1181' 11 1 2 0 0 - - - - - - -
2010/2011   15 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 15 0' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Borussia Dortmund II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2