Lars Kramer vs Iulian Cristea - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
6
Defence
31 lat (1994-07-17)
Romania Romania
Statystyki Lars Kramer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Iulian Cristea, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Europa Conference League Liga romuńska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lars Kramer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 1 0 1 3176' 34 0 2 9 0 11 3 0 5 1782 89% 3
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 31 1 0 1 2906' 31 0 2 9 0 11 3 0 5 1782 89% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie AaB 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   28 0 0 1 2566' 28 0 1 5 0 20 3 0 14 2064 87% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen AaB 28 0 0 1 2566' 28 0 1 5 0 20 3 0 14 2064 87% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Viborg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   28 4 0 1 2520' 28 0 0 2 0 4 0 0 2 249 0% 0
Dania 2 Dania 2 Dania 2 AaB 28 4 0 1 2520' 28 0 0 2 0 4 0 0 2 249 0% 0
2022/2023   38 2 0 1 3509' 37 2 1 6 0 13 4 10 7 1453 84% 4
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen AaB 32 2 0 1 2969' 31 2 1 6 0 13 4 10 7 1453 84% 4
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet AaB 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
2021/2022   28 4 0 0 1985' 20 0 3 6 2 13 7 22 2 1083 85% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Viborg 28 4 0 0 1985' 20 0 3 6 2 13 7 22 2 1083 85% 0
2020/2021   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Dania 2 Dania 2 Dania 2 Skive 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Dania 2 Dania 2 Dania 2 Kolding IF 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Dania 2 Dania 2 Dania 2 Viborg 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   23 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 23 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   14 83' 0 0 1 0 0 0 0 1 100% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 14 83' 0 0 1 0 0 0 0 1 100% 0
Statystyki Iulian Cristea
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 1 0 2 3572' 36 0 5 4 1 16 4 0 6 1667 88% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 2 0 0 0 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Universitatea Cluj 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 31 1 0 2 3062' 31 0 5 4 1 16 4 0 6 1667 88% 0
Club Friendlies Universitatea Cluj 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 2 0 0 3436' 33 0 6 7 1 26 5 0 14 1686 84% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 33 2 0 0 3436' 33 0 6 7 1 26 5 0 14 1686 84% 0
2023/2024   10 1 0 0 980' 10 0 1 2 0 11 1 0 2 619 60% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 9 0 0 0 890' 9 0 1 1 0 11 1 0 2 619 60% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Rapid Bukareszt 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   17 0 0 0 1182' 8 3 4 2 0 0 0 1 0 6 33% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 16 0 0 0 1079' 7 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Rumunia 1 0 0 0 103' 1 1 0 0 0 0 0 1 0 6 33% 0
2021/2022   36 2 0 3 2957' 30 2 3 4 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 36 2 0 3 2957' 30 2 3 4 1 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   38 4 0 0 3406' 34 4 3 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 36 4 0 0 3226' 32 4 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Rumunia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Steaua Bukareszt 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   38 2 0 1 3358' 36 1 1 10 3 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Steaua Bukareszt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 30 1 0 1 2638' 28 1 1 7 3 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Steaua Bukareszt 7 1 0 0 630' 7 0 0 3 0 - - - - - - -
2018/2019   33 4 0 1 2970' 33 0 0 9 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Gaz Metan Medias 23 3 0 1 2070' 23 0 0 7 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 10 1 0 0 900' 10 0 0 2 0 - - - - - - -
2017/2018   24 1 0 0 2119' 21 3 0 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Gaz Metan Medias 24 1 0 0 2119' 21 3 0 3 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 6 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Gaz Metan Medias 1 0 0 ' 6 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2