Lalić vs Claes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Midfield
Austria Austria
Profil zawodnika
10
Midfield
Belgium Belgium
Statystyki Claes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lalić
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies Lommel 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   7 0 0 0 1049' 7 0 6 6 0 3 2 0 14 173 78% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lommel 7 0 0 0 1049' 7 0 6 5 0 3 2 0 14 173 78% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska RAAL La Louviere 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   3 2 0 2 500' 3 0 3 4 0 4 3 0 6 110 80% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lommel 3 2 0 2 500' 3 0 3 4 0 4 3 0 6 110 80% 0
Statystyki Claes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 3 0 2 3232' 24 0 15 3 0 46 12 0 38 734 71% 6
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska KFCO Beerschot-Wilrijk 24 3 0 2 3232' 24 0 15 3 0 46 12 0 38 734 71% 6
2024/2025   24 6 0 2 2970' 24 0 10 6 0 46 16 0 58 800 78% 4
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oosterzonen 24 6 0 2 2970' 24 0 10 5 0 46 16 0 58 800 78% 4
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Club Brugge U23 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   3 1 0 0 506' 3 0 3 0 0 8 2 0 5 138 34% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oosterzonen 3 1 0 0 506' 3 0 3 0 0 8 2 0 5 138 34% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2