Kurt Zouma vs Andreas Maxsoe - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
190 cm
92 kg
31 lat (1994-10-27)
France France
Profil zawodnika
94
Defence
182 cm
70 kg
32 lat (1994-03-18)
Denmark Denmark
Statystyki Kurt Zouma, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Puchar AFC Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Champions cup Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andreas Maxsoe, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Klubowe mecze towarzyskie Leagues Cup Liga amerykańska MLS Puchar USA Mecze towarzyskie Reprezentacje EURO U-21
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kurt Zouma
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 0 175' 1 0 1 2 0 0 0 0 0 64 97% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 1 0 0 0 175' 1 0 1 2 0 0 0 0 0 64 97% 0
2024/2025   18 1 0 0 1620' 18 0 0 1 0 6 1 0 1 488 87% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Orubah 18 1 0 0 1620' 18 0 0 1 0 6 1 0 1 488 87% 0
2023/2024   40 3 0 0 3680' 38 1 3 4 0 18 8 0 7 1373 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 138 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 180' 2 0 0 2 0 0 1 126 89% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 34 3 0 0 3140' 32 1 3 3 0 16 8 0 6 1109 85% 0
2022/2023   32 2 0 0 2670' 27 2 3 0 0 16 5 13 6 897 84% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 28 2 0 0 2309' 24 2 2 0 0 14 5 12 5 720 84% 0
Europa Conference League West Ham United 3 331' 3 0 1 2 0 1 1 177 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   50 1 0 1 3430' 36 2 0 2 0 9 4 16 10 1338 86% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 25 1 0 0 2260' 24 2 0 1 0 5 3 11 6 962 88% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 10 0 0 1 570' 6 0 0 1 0 3 1 4 3 226 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 210' 2 0 0 1 0 1 1 150 73% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Francja 8 360' 4 0 0 - - - - - - -
2020/2021   60 5 0 0 3504' 33 2 5 3 0 21 9 21 13 2193 90% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 0 0 0 186' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 3 46' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 181' 1 0 1 0 0 2 3 85 91% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 6 0 0 0 528' 4 1 1 0 0 1 0 0 2 299 92% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 36 5 0 0 2113' 22 0 2 3 0 18 8 16 6 1476 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 12 450' 5 0 0 2 1 3 2 333 87% 0
2019/2020   50 1 0 2 3763' 39 2 3 9 0 18 6 42 19 2210 88% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 0 0 4 1 122 84% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 35 0 0 0 2430' 25 1 3 6 0 15 5 29 14 1768 88% 1
Premier League Premier League Premier League Sheffield United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 0 0 2 703' 7 1 0 2 0 3 1 9 4 320 91% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   40 2 0 2 3346' 33 0 4 5 1 19 3 23 17 1308 84% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 2 136' 1 0 1 0 0 2 2 106 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 34 2 0 2 2880' 29 0 3 5 1 19 3 21 15 1202 84% 2
2017/2018   39 1 0 0 3425' 35 2 2 1 0 19 8 19 21 798 80% 1
Premier League Premier League Premier League Stoke City 36 1 0 0 3095' 32 1 2 1 0 19 8 19 21 798 80% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stoke City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Stoke City 2 0 0 0 240' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 0 0 1 1301' 6 2 7 0 0 1 0 2 2 126 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 6 359' 3 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Francja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 22 0 0 1 912' 3 2 6 0 0 1 0 2 2 126 81% 0
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 2 0 1 2803' 28 1 3 1 0 18 3 13 12 753 81% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 6 1 0 0 522' 5 0 1 1 0 2 1 6 3 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 25 1 0 0 2071' 21 1 2 0 0 16 2 7 9 753 81% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0 0 1 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   52 2 0 1 2298' 16 3 8 0 0 1 0 6 1 257 81% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Chelsea 1 69' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 6 1 0 1 435' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 35 0 0 0 1230' 7 2 6 0 0 1 0 6 1 257 81% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 384' 3 0 1 - - - - - - -
2013/2014   32 0 0 0 2138' 19 4 2 1 1 10 2 14 16 589 83% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 3 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 29 0 0 0 1958' 17 4 2 0 1 10 2 14 16 589 83% 3
2012/2013   30 2 0 0 2030' 20 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 26 2 0 0 1820' 18 3 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Francja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   29 2 0 0 1773' 14 0 8 3 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 29 2 0 0 1773' 14 0 8 3 0 - - - - - - -
Statystyki Andreas Maxsoe
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 3 0 0 4274' 46 0 2 4 0 14 4 0 15 1746 84% 3
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al Ittihad Kalba 9 1 0 0 810' 9 0 0 0 0 4 1 0 2 385 90% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Colorado Rapids 1 148' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Leagues Cup Colorado Rapids 3 1 0 0 346' 3 0 1 0 0 1 1 0 0 95 0% 2
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Colorado Rapids 33 1 0 0 2970' 33 0 0 4 0 9 2 0 13 1266 89% 1
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Dallas Burn 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   11 1 1 0 990' 11 0 0 3 0 2 1 2 2 414 89% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 11 1 1 0 990' 11 0 0 3 0 2 1 2 2 414 89% 0
2021/2022   39 2 1 1 3150' 35 0 0 7 1 8 3 15 20 1619 88% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Broendby IF 6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Broendby IF 2 1 0 0 180' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Dania 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 27 1 1 1 2430' 27 0 0 4 1 8 3 15 20 1619 88% 1
2020/2021   30 2 2 0 2700' 30 0 0 3 0 4 3 10 23 1625 88% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 30 2 2 0 2700' 30 0 0 3 0 4 3 10 23 1625 88% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   34 2 1 1 3060' 34 0 0 7 1 6 2 16 23 1563 89% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 28 1 1 1 2520' 28 0 0 6 1 6 2 16 23 1563 89% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka KFC Uerdingen 5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Broendby IF 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec KFC Uerdingen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   45 1 0 0 3051' 32 0 3 8 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Zuerich 7 0 0 0 450' 5 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 35 1 0 0 2424' 26 0 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 3 177' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   41 1 0 0 2176' 21 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Osmanlispor FK 5 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Osmanlispor FK 34 1 0 0 1816' 17 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   35 1 0 2 3008' 33 1 0 4 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 35 1 0 2 3008' 33 1 0 4 0 - - - - - - -
2015/2016   32 3 0 0 2970' 32 1 0 5 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 32 3 0 0 2970' 32 1 0 5 0 - - - - - - -
2014/2015   30 0 0 1 2344' 21 1 6 4 1 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 30 0 0 1 2344' 21 1 6 4 1 - - - - - - -
2013/2014   30 0 0 0 1021' 8 0 5 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Nordsjaelland 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 27 0 0 0 937' 8 0 4 1 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Nordsjaelland 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   7 166' 1 0 1 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 6 166' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Nordsjaelland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2