Ko vs Bruno Lamas - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
South Korea South Korea
Profil zawodnika
99
Midfield
32 lat (1994-04-13)
Brazil Brazil
Statystyki Ko, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Azjatycka Liga Mistrzów Druga liga Korei Płd. Liga korei południowej Puchar Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bruno Lamas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Druga liga Korei Płd. Klubowe mecze towarzyskie Puchar Liga korei południowej Azjatycka Liga Mistrzów
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ko
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 5 0 4 4406' 40 0 10 9 0 53 18 0 44 2185 9% 3
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Ulsan Hyundai 2 0 0 1 180' 2 0 0 0 0 3 0 0 3 141 88% 0
Druga liga Korei Płd. Druga liga Korei Płd. Druga liga Korei Płd. Suwon Bluewings 6 1 0 0 704' 6 0 2 1 0 8 4 0 11 317 0% 0
Liga korei południowej Liga korei południowej Liga korei południowej Ulsan Hyundai 29 3 0 3 3167' 29 0 7 8 0 38 12 0 29 1649 0% 2
Puchar Puchar Puchar Ulsan Hyundai 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Ulsan Hyundai 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
FIFA Club World Cup Ulsan Hyundai 2 0 0 0 265' 2 0 1 0 0 4 2 0 1 78 82% 1
2024/2025   3 0 0 0 410' 3 0 2 0 0 6 2 0 3 157 85% 1
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Ulsan Hyundai 3 0 0 0 410' 3 0 2 0 0 6 2 0 3 157 85% 1
2023/2024   5 0 0 0 728' 5 0 5 1 0 4 1 0 6 264 90% 0
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Ulsan Hyundai 5 0 0 0 728' 5 0 5 1 0 4 1 0 6 264 90% 0
Statystyki Bruno Lamas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   44 5 2 7 4483' 42 7 2 4 0 - - - - - - -
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Khaleej 26 3 1 4 2865' 26 6 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Puchar Puchar Daegu FC 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga korei południowej Liga korei południowej Liga korei południowej Daegu FC 17 0 0 3 1528' 15 1 2 2 0 - - - - - - -
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Daegu FC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   23 1 1 0 2053' 13 7 6 1 0 14 6 8 9 160 82% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 15 0 0 0 1308' 6 6 5 0 0 14 6 8 9 160 82% 2
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Khaleej 7 0 0 0 719' 7 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Santa Clara 1 1 1 0 26' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   34 2 0 2 3891' 28 14 5 4 0 58 12 34 36 741 79% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 34 2 0 2 3891' 28 14 5 4 0 58 12 34 36 741 79% 1
2017/2018   35 5 1 0 3079' 19 6 15 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 35 5 1 0 3079' 19 6 15 0 1 - - - - - - -
2016/2017   42 7 2 0 3208' 22 12 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Leixoes 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Leixoes 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 41 5 1 0 3118' 21 12 7 0 0 - - - - - - -
2015/2016   45 9 1 0 1401' 0 14 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Leixoes 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 45 7 0 0 1401' 0 14 5 0 0 - - - - - - -
2014/2015   18 2 0 0 765' 0 7 5 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 18 2 0 0 765' 0 7 5 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2