Kevin Strootman vs Adrien Rabiot - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
186 cm
78 kg
36 lat (1990-02-13)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
12
Midfield
188 cm
71 kg
31 lat (1995-04-03)
France France
Statystyki Kevin Strootman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Serie A Puchar Włoch Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Champions cup EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Adrien Rabiot, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Superpuchar Włoch Puchar Włoch Liga francuska Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Euro Mistrzostwa Świata Champions cup Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kevin Strootman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   17 0 0 2 2419' 17 0 14 4 0 1 0 0 7 642 83% 0
Serie A Serie A Serie A Genoa 15 0 0 2 2166' 15 0 13 4 0 1 0 0 6 636 83% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Genoa 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 6 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Genoa 2 253' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   35 2 0 0 3257' 25 8 6 5 0 14 8 21 18 1485 85% 1
Serie B Serie B Serie B Genoa 32 2 0 0 3193' 25 8 5 5 0 14 8 21 18 1485 85% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Genoa 2 64' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   18 0 0 0 1260' 8 5 3 4 0 1 0 10 9 355 81% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cagliari 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Cagliari 17 0 0 0 1170' 7 5 3 4 0 1 0 10 9 355 81% 0
2020/2021   46 0 0 3 3920' 19 17 13 10 0 4 2 22 13 755 85% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 0 0 0 242' 0 0 3 1 0 0 0 2 0 25 88% 0
Serie A Serie A Serie A Genoa 19 0 0 3 2768' 18 16 0 7 0 4 2 17 11 610 86% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 17 0 0 0 910' 1 1 10 2 0 0 0 3 2 120 83% 0
2019/2020   30 2 1 4 2932' 19 4 11 8 0 11 2 30 13 801 87% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 25 2 1 3 2302' 15 2 10 7 0 11 2 30 13 801 87% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 4 0 0 1 473' 3 1 1 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   45 1 0 4 3556' 27 5 9 9 0 20 4 37 9 1194 83% 2
Serie A Serie A Serie A AS Roma 1 90' 1 0 0 0 0 1 0 28 79% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 6 144' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 5 0 0 0 509' 5 1 0 2 0 4 0 0 0 224 88% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 31 1 0 4 2737' 21 4 7 7 0 16 4 36 9 942 82% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   47 1 0 1 4554' 36 10 8 5 0 25 7 61 31 1565 85% 2
Serie A Serie A Serie A AS Roma 35 1 0 0 3352' 26 8 6 4 0 20 6 47 24 1219 85% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Roma 11 0 0 1 1037' 9 1 2 1 0 5 1 14 7 346 83% 0
2016/2017   55 6 0 7 5087' 49 7 2 12 1 34 14 78 44 2540 85% 1
Serie A Serie A Serie A AS Roma 34 4 0 7 3161' 31 3 2 6 0 23 8 57 28 1989 85% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 9 2 0 0 857' 7 3 0 2 0 10 5 17 14 551 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Roma 2 180' 2 0 0 1 1 4 2 0 0% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 6 0 0 0 619' 6 1 0 4 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 4 270' 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   12 0 0 1 399' 2 1 2 1 0 2 0 6 1 170 93% 0
Serie A Serie A Serie A AS Roma 12 0 0 1 399' 2 1 2 1 0 2 0 6 1 170 93% 0
2014/2015   12 0 0 2 660' 4 2 3 1 0 3 1 7 5 245 86% 0
Serie A Serie A Serie A AS Roma 10 0 0 2 577' 4 2 2 1 0 3 1 7 5 245 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Roma 2 83' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   28 7 1 6 2636' 26 3 2 6 1 36 14 39 30 1464 88% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 4 1 0 0 339' 3 0 1 1 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AS Roma 24 6 1 6 2297' 23 3 1 5 0 36 14 39 30 1464 88% 1
2012/2013   51 8 0 11 4584' 45 7 0 9 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 10 1 0 1 1044' 9 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 32 5 0 10 3180' 32 4 0 6 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 3 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 6 1 0 0 270' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
2011/2012   43 6 0 0 4059' 40 6 1 8 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 9 3 0 0 830' 8 1 1 3 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 30 2 0 0 3049' 30 5 0 5 1 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 3 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   38 7 0 0 3468' 34 4 1 3 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 14 2 0 0 1419' 14 2 0 2 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Holandia 6 1 0 0 429' 2 2 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Sparta Rotterdam 16 4 0 0 1440' 16 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   33 4 0 0 3452' 32 8 0 5 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 28 2 0 0 3002' 27 8 0 5 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Sparta Rotterdam 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Sparta Rotterdam 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   25 3 0 0 439' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 25 2 0 0 439' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Sparta Rotterdam 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2007/2008   6 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Adrien Rabiot
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 6 0 4 3411' 37 0 1 8 1 52 15 0 57 1529 86% 7
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch AC Milan 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 3 1 0 1 56 95% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 2 180' 2 0 0 6 2 0 2 141 88% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 0 1 41 98% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Francja 1 90' 1 0 0 1 1 0 1 50 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Olympique Marsylia 3 351' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 AC Milan 28 6 0 4 2520' 28 0 0 6 1 41 11 0 52 1241 86% 7
2024/2025   33 12 0 6 3127' 33 0 2 5 0 57 29 0 45 1771 87% 12
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 4 2 0 0 424' 4 0 1 1 0 6 3 0 9 187 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 27 9 0 5 2430' 27 0 0 4 0 48 24 0 33 1485 87% 12
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 1 0 1 273' 2 0 1 0 0 3 2 0 3 99 86% 0
2023/2024   34 5 0 3 3159' 34 0 2 8 0 41 18 0 42 1296 82% 7
Serie A Serie A Serie A Juventus Turyn 30 5 0 3 2799' 30 0 2 8 0 38 17 0 38 1132 81% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Juventus Turyn 4 360' 4 0 0 3 1 0 4 164 87% 1
2022/2023   54 12 0 6 4970' 49 5 2 12 0 40 21 31 36 1151 84% 3
Serie A Serie A Serie A Juventus Turyn 34 8 0 4 3155' 31 4 1 9 0 30 17 25 25 873 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Juventus Turyn 5 2 0 0 537' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 4 1 0 0 258' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Juventus Turyn 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Juventus Turyn 8 1 0 2 750' 8 0 0 2 0 10 4 6 11 278 82% 3
2021/2022   54 1 0 3 5415' 44 13 7 7 0 24 9 55 26 1228 85% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Juventus Turyn 7 0 0 0 696' 6 1 1 2 0 1 1 1 1 103 91% 0
Serie A Serie A Serie A Juventus Turyn 35 0 0 2 3574' 28 11 4 5 0 18 7 45 24 973 84% 4
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Francja 7 1 0 1 685' 6 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Juventus Turyn 5 460' 4 0 1 5 1 9 1 152 89% 1
2020/2021   56 5 0 3 5104' 39 10 12 9 1 21 10 43 22 1312 91% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Juventus Turyn 4 346' 3 0 1 0 0 3 4 156 89% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 8 0 0 1 767' 6 3 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Juventus Turyn 36 4 0 1 3274' 25 6 9 7 1 19 9 30 12 931 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Juventus Turyn 8 1 0 1 717' 5 1 2 2 0 2 1 10 6 225 91% 0
2019/2020   49 1 0 1 4062' 27 12 11 7 1 21 8 52 37 1153 89% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Juventus Turyn 5 0 0 0 492' 2 2 2 0 0 1 1 4 3 112 94% 0
Serie A Serie A Serie A Juventus Turyn 35 1 0 1 2899' 21 8 7 7 1 19 7 44 28 925 89% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Juventus Turyn 1 83' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Juventus Turyn 8 0 0 0 588' 4 2 1 0 0 1 0 4 6 116 85% 1
2018/2019   21 2 0 1 1840' 15 2 4 3 0 11 3 25 13 1192 92% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 14 2 0 1 1402' 12 2 2 3 0 7 3 23 8 975 93% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 6 438' 3 0 2 4 0 2 5 217 90% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Juventus Turyn 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   51 4 0 7 5445' 43 15 7 3 0 25 6 47 31 2542 92% 95
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 1 0 2 857' 8 2 0 1 0 4 1 16 11 486 93% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 3 1 0 0 438' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 1 0 0 500' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 34 1 0 5 3560' 27 10 6 2 0 21 5 31 20 2056 92% 95
2016/2017   49 5 0 3 3863' 31 5 11 4 0 24 7 29 46 1940 89% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 5 0 0 1 510' 4 1 1 2 0 4 2 8 5 219 89% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 1 0 0 455' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 28 3 0 2 2421' 20 2 7 2 0 20 5 21 41 1721 89% 6
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Francja 7 117' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   51 7 0 1 4006' 30 13 7 9 2 19 6 46 29 1330 91% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 4 1 0 0 270' 3 0 0 2 1 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Francja U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 10 3 0 0 626' 5 1 2 1 0 5 1 5 5 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 6 1 0 0 407' 3 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 31 1 0 1 2703' 19 10 5 5 1 14 5 41 24 1330 91% 0
2014/2015   42 4 0 1 2861' 16 7 13 1 0 17 8 22 25 919 89% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 4 0 0 0 249' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 7 0 0 0 513' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 25 4 0 1 1829' 10 4 10 1 0 17 8 22 25 919 89% 1
2013/2014   40 2 0 0 2873' 15 10 12 4 0 23 7 26 24 901 90% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 29 1 0 0 2341' 12 10 8 2 0 23 7 26 24 901 90% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 9 0 0 0 442' 2 0 4 2 0 - - - - - - -
2012/2013   27 1 0 3 1873' 14 3 6 3 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 8 0 0 0 464' 1 1 5 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 15 1 0 3 1289' 12 2 1 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 1 30' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2